Új hozzászólás Aktív témák

  • Skyhigh

    senior tag

    Tegnap felhívott egy aranyos hang, igen kellemes hangszín, imádtam.
    Aztán tájékoztatott, hogy mivel én nem kapok papír alapú számlát nem szeretnék ha lemaradnék azokról a kedvezményekről amiket mások megkaptak.
    Megkérdeztem:
    - Horizon Box?
    - Igen pont erről szeretne velem beszélni, mert hogy a mostani boxal mennyi probléma van nyáron és még most a nagy meleg előtt cserélhetem az újra. Amennyiben most megteszem akkor a havi díjam (asszem, itt már nem nagyon figyeltem) 1800Ft-al csökken.
    - Nincsenek problémák az új boxal, több fórumon is tömérdek panaszt olvastam az elmúlt időszakban?
    - Azokat a kollégák mind elhárították, és nem is voltak igazi problémák.
    - Olvastam melegedési problémákról illetve a visszajátszhatóság hiányosságairól bizonyos műsoroknál.
    -Melegedési problémáról ő is hallott bejelentést, de ő úgy tudja, hogy egytől egyig az volt a gond, hogy nem tartották be a felhasználók a beüzemelési leírásban lévő minimális távolságokat és ezért melegedett. A visszajátszhatósági hiba meg nem hiba, minden szolgáltató megszabhatja, de kollégái azon fáradoznak, hogy ilyen korlátozások ne legyenek, pl az EB mérkőzése is visszanézhető már.
    - Azt azért kétlem, több panaszt is láttam emiatt.
    - Az ismétlés visszanézhető.
    - Tehát ha mondjuk 10 percel a meccs kezdése után érek haza akkor várnom kell kb 7 órát, hogy az ismétlést elkezdjék és azt majd visszanézhetem.
    - Igen.
    - Ezzel sokra nem megyek, hiszen nem hajnali 2-től szeretné vki visszanézni a 18 órai mecset.
    - Erről sajnos nem mi döntünk, de minden megteszünk, ez nem egy gyors folyamat beletelhet pár hétre.
    (még jó hogy EB-s példát hoztam fel, itt láttam hogy lövése nincs miről szól ez a dolog).
    -Sajnos ez esetben nem érdekel az ajánlatuk.
    - Jó akkor jelzem a kollégák fele és nézünk egy idő...... Nem érdekli az ajánlat? Pedig olcsóbb lenne és ez most a legjobb technológia.
    - Nekem ugyan nem, nem használható, nem élvezhető, lehet én vagyok elmaradott, de ez nekem nem előre inkább visszalépés.
    - Akkor a rögzítem, hogy a jövőben keresni fogjuk ezzel kapcsolatban.
    - Mármint az 1 tuneres, SD-ben pár dolgot visszanézhető, jövőbox-al kapcsolatban?
    - Igen
    - Ha 2 vagy több tuneres lesz akkor, de csak akkor.
    - Nem valószínű, hogy a közeljövőben új box várható, de látom itt korábban többször jelzett hibát a jelenlegi box-a miatt.
    - Igen jeleztem, mert pont az volt a bajom, hogy a 2 tuneres box csak egy adást tudott sorozat felvételben rögzíteni egyszerre, egy 1 tuneres box nem megoldás erre.
    - Jó ezt rögzítem, köszönöm.. bla bla bal

    [ Szerkesztve ]

    A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

Új hozzászólás Aktív témák