Új hozzászólás Aktív témák

  • caverinha

    aktív tag

    válasz spider80 #26241 üzenetére

    most megint futtattam egy tesztet,de már csak a felső zöld pipát kaptam meg,alul már nem zöld,hanem megint a sárga nincs nyitva port pipa, ezelőtt vmi ősrégi invitel netünk volt, amúgy olyan torrent-nél próbálkozom,amit rengetegen szednek is és töltik is, peerek-hez 67van meg 46,meg ilyenek,de mind1iknél 0hoz vagyok kapcsolódva, nagy ritkán elkezd vmit molyolni 1-2 kBps feltöltést, de volt már 30-500 és 1Mega is,de szépen gyorsan vissza is estek a semmire,szóval kellene,h menjen a folyamatos feltöltés,de nem megy :( visszakeresve a fórumon láttam,h nagyon sokan szívtak ezzel a 7200as modellel,ami beállítás náluk megjavította a problémát,azt mind megcsináltam és beállítottam,de ezek ellenére sem akar működni. :W

    Ráadásul most az elmúlt órában olyan is volt,h fogta magát és random 4-5x újraindította magát a box- knight rider módjára elkezdet villogni a csík és ezt bejátszotta 4x-5x, ilyen problémát is láttam az előző hozzászólásokba,elképzelhető,h ezzel a dobozzal van most baj,mert egyik fórumozó az újraindítások végett vmi 3x -4x cseréltette,de nem találtam meg,h mi lett a végkifejlete

Új hozzászólás Aktív témák