Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    Engem az bosszant, hogy cca. 12 éve vagyok UPC előfizető (sőt, még a Wi-Free-t is egészen sokszor kihasználtam.. én, *olcsójános* mert egyszerűbb volt mint vadászni valami ingyen lom netet), én hülye még vittem is egyik lakhelyemről a másikra magammal mikor már régen lehetnék Digis, szóval így "vett át" a Voda.. soha 100Ft-nál nem kaptam nagyobb kedvezményt semmire, mindig 1..2 év hűséget írtam alá - jó, hát én vagyok a bal.*z.. most az a nagy ajánlat, hogy a meglevő szerződésem helyett (megszűnt ugye amim volt.. lejárt a hűség is.. szóval) kössem le magam megint egy évre minimum és ugyanazért a szolgáltatásért (gyak. ugyanaz a lista TV csatorna és ugyanaz az 500Mbps/30Mbps net (felére se lenne szükségünk itthon viszont ha az RTT legalább az IX-ig ha kisebb lehetne azért fizetnék is :D), mindezt ugyanazon a ConnectBox-on + VodafoneTV médiaboxon.. szóval) kedvezményesen, csak nekem csak most a különleges ajánlatuk alatt pontosan 200Ft-al drágábban kaphatom meg :D 6890Ft -> 7090Ft :D Ebben oszt' se HBO se semmi.. Plusz a PC-n böngészőben nézett VodafoneTV olyan lett mint a mese, hogy hol volt hol nem volt, egyszercsak WT1809 vagy most újabban már WT1514 is van random.. de eddig már a műsor lejátszása előtt jött a hibaüzenet, most meg már tízből nyolcszor közben áll meg (megy a műsor majd egyszercsak megáll a lejátszás, karikázik, elsötétül, paff, sajnáljuk, WT.* hibakód, nulla használható / kereshető információ, úgy értem nemhogy én a weboldalukon de még az ügyfailszolgálatos és egyetlen kapcsolt tech. munkatárs SE tudta még megmondani melyik mit jelent pontosan :D) szóval komolyan visszasírom a HorizonGO-t PC-n is meg Android-on is.. meg a régi Pace boxot pedig azt is utáltam mert meg-megfagyott néha de legalább ha a műsorújságot megnyitottam akkor ott nyílt meg amelyik csatornát épp néztük, nem a csatornalista elején.. A VodafoneTV médiabox.. gyereksarok gyak. beállíthatatlan, box cserekor már a technikusnak mondtam hogy PIN megadásán se lehet átverekedni a régit, az újat meg megpróbálnám.. adjam oda a távirányítót, hát ezt "gyerekjáték beállítani, ne szórakozzak már".. mondom tessék, barátom, GL;HF.. 15 perc után visszaadta, gyereksarok azóta sincs :D De amúgy is gondol egyet a box és nem lehet csatornát váltani mert az adott, épp nézett csatornára ha visszaváltasz akkor van kép+hang+bármi de minden és bármi más fekete viszont legalább hibakód vagy info na az nincs, random nem lehet visszanézni adásokat annak ellenére hogy ott van a piktogtam hogy visszanézhető (elindítom, gondolkodik és visszadob ugyanoda, hibakód szintén semmi), random nem lehet az épp nézett műsort az elejéről kezdeni (elindítanám és szintén ugyanúgy visszadob ugyanoda a menübe).. mert csak. Egyszer vettem a fáradtságot és rászántam azt a (számomra!) nem csekély 115 percet az életemből (50 perc vonalban várakozás (kitartó voltam..?) + 65 perc "hibaelhárítás").. indítsam újra.. jó, de még hányszor? :D Nyilván ezen már túl vagyok n+1; n>5 alkalommal.. mint ahogy a factory reset-en is.. Még egyszer se oldotta meg a problémát :D Se a restart, se a gyári visszaállítás, se a komplett csere (azon is túl vagyok).. már "várom" mikor kapja meg a fehér ConnectBox a már visszább említett csuda piros menüs Voda szoftvert.. (most is meg-megáll a forwarding, de legalább a jelszintek jók.. koppkopp) de számomra úgy néz ki régen még a régen minden jobb volt is jobb volt. Na kiírtam magamból, bocs mindenki, görgessetek tovább, nincs itt semmi látnivaló :D Azt hiszem lehet nem maradok UPCakarommondani Vodafone-os sokáig. Nem érdekel az analóg adás a koax-on viszont a szolgáltatás.. az érdekelne. Fejlesszenek, faragjanak, csak ha szolgáltatásért fizetek akkor ne az legyen már mint a pokoli operátor naplójában, hogy a user a legfeleslegesebb (lehetőleg megszűntetendő) elem a rendszerben :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák