Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz frame>24 #189 üzenetére

    Hát ez a Te asztalod, de én is úgy láttam, hogy a staffoknak a missile típusú varázslatoknál nincsen extra hatása. Szóval varázslásnál a szpell ereje számít csak a sebzésnél, a boté nem.
    Ki kéne próbálni summonra, aoe-re, miegyébre, hogy okosabbak legyünk.
    Az is lehet, hogy a fire staff ereje beleszámít abba az elméleti értékbe, amivel azt számolja, hogy el tudod-e varázsolni az adott szpellt, vagy unstable, és ezért nem.
    Az biztos, hogy volt már úgy, hogy egy erős tűz és egy erős levegő amulet volt kirakva quickbarra, és ha átváltottam air szetre, akkor már nem tudtam ellőni a fire spellt. Ez persze lehetett a belepakolt bónuszok miatt is... nem egyértelműen jelenti, hogy számít a cucc.

    Armor szetbónuszról nem tudok (nem lesz erősebb a karakter attól, hogy egyféle chainmail armorból az azonos tulajdonságokkal rendelkező darabok vannak rajta), csak nem szivárványszínű, és az összerakásuk jó elfoglaltság a hozzám hasonlóknak.

    Mágus esetében nem vagyok benne teljesen biztos, de általánosságban az armorokban lévő elemental power az ellenállást jelent. Szóval full fire gúnyában a tűzellenállásod a nagy. És persze kapod a willpower bónuszokat, ami miatt mindig érdemes mindenből a lehető legjobb cuccot használni.

    Ennyit tudok egyelőre, majd este próbálgatom én is.

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák