Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    Najó, most akkor így lvl 30-on lenne egy kínos kérdésem!

    Ugye vannak a különböző varázsbotok, staff-ok, mert kellenek ahhoz, hogy egyáltalán el tudj lőni egy spellt, eddig OK.
    És ugye, minden mágia-osztálynak van dedikált botja, pl. air, fire, stb.

    Ugye bármilyen staff-al bármilyen mágiát lőhetsz, de elvileg, a bot a saját típusú mágiára erősítve hat:

    "Magic staves are created with a specific element in mind. They have to be used to focus all the magics, but only give status and superior power increase when used within the element they've been designed for. And so, you can encounter Fire staves (Fire magics), Air staves (Air magics), Earth staves (Earth magics), etc.." (innen, vazze.)

    Nekem az egyetlen bajom, hogy nem vettem észre, hogy bármilyen +hatással lenne ez az adott spelljeimre. Tehát pl. necro staff-al, nem lesz nagyobb spectral/poison/stb. damage-m, nem lesz kisebb mana cost sem, semmi.
    Tehát, akkor emígyen sajnos mi értelme az egésznek?

    Ugyanezen kérdésem áll a "SET-ben" gyűjthető ruhákra (pl. necro sapka + ruha? Ad valamit pluszban?)

    ? :F :O

    Vagy full set-ben kell lenni a botnak a ruhákkal is, vagy hogyan? - erre sem találtam leírást...

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák