Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Góliát

    senior tag

    válasz aram01 #6990 üzenetére

    Nem csak nem érek annyira rá, de szívesen. Nos, mivel csak az őseink látták ezért nem tudom, hogy mit higgyek, vagy ne higgyek. NASA már 1983-ban bejelentette, találtak a Naprendszerben egy tizedik bolygót, amelyet Nibiru névre kereszteltek. A sumérok is említést tesznek egy ilyen nevű bolygóról, 3600 évente kerül Föld-közelbe, legközelebb 2012-ben, amikor véget ér a Maja naptár, vagyis a világ története. Ez enm igaz, mert szerintem nem jól értelmezik a naptárat. Nem lesz világ vége, esetleg a föld átalakul, de nam a világ. Mi pedig nem halunk meg, mert a lelkünk örök. Amikor a 3600 évente visszatérő égitest ideér, a Föld polaritást vált, az is lehet, hogy megáll a forgásban néhány napra. Ennek eredményeként vulkánkitörések, cunamik, földrengések és egyéb katasztrófák fognak bekövetkezni
    EZ, hogy 45x nagyobb, ez csak az ő okfejtésük. Lehet, hogy a tömegre gondoltak. Mivel a hold is üreges, és sokak szerint mesterséges, mert kong, gondolom ezért gondolták. Mi az összefüggés, nem tom. Én inkább távol tartom magam az ilyen kijelentésektől. Meghogy ez jel, azt sem tudni.
    A sumerok a napot és a holdat is bolygónak tekintették és az égitesteket a Naprendszerbe, kintről befele számozták.gyakorlatilag mindig elhalad a nap körül, a Mars és a Jupiter pályája között. Mivel tömege nagy, a tömegvonzása miatt mindig megbolygatja a Naprendszer egyensúlyát. Holdat belevághatja a földbe és a földnél kissebb bolygókat a napba. Sok egyszerre, ennyi is elég.

    Még itt van valami:
    A sumer ékírásos történelemkönyvek szerint a bolygó maga hőt termel, ezért tud a világmindenségben vándorolni, és nem szorul egy állandó nap jelenlétére. A leírások vízben bővelkedő bolygónak is nevezik… A sumer leírások megemlítik, hogy az istenek erről a bolygóról jöttek a Földre, különböző erőforrásokat keresni, mert ottani létük kezdett veszélybe kerülni… Ők az ezeke[link]

    [ Szerkesztve ]

    Becsület-Tisztesség-Szeretet

Új hozzászólás Aktív témák