Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapsi

    addikt

    válasz julius666 #518 üzenetére

    Részben egyetértek, mert nekem is ez a személyes tapasztalatom amikor kimozdulok otthonról. Minden dugig emberrel, árak szinte senkit nem érdekelnek.

    Erre utaltam. :) Amúgy az éttermek sorban mennek tönkre, csak hogy a példádnál maradjak.

    #517Segal

    Azért mert semmiből sem hajlandó engedni. Pont ezt veséztem. És most nem csak a csokira vagy cukros üditőre értem, hanem arra is hogy pl 1 szendvicsből kihagyja a sajtot vagy a marha drága eddigi zöldség helyett valami olcsóbbat rak bele. Ne adj isten mondjuk azt amit épp akcióznak stb.

    Most szívatsz, ugye? Amiről te beszélsz, az konkrétan, objektíve a nyomor. Amikor már a legalapvetőbb élelmiszereken is sakkoznod kell, az tényleg csak egy lépésre van az éhezéstől. Egy rakás embernek nem opció az, hogy letegye az autóját, és még milliónyi példát lehetne hozni.

    #519Hi!King

    A tej például drágább kint (nem hatósági áras), de a húst is felhozhatnám. Vagy a pékárukat, bizonyos zöldségeket. Na szóval, elég sok minden drágább. Speciel a kedvenc aldis pudingom fele annyiba került kint, mint itthon. De érted, ez csak 1 tétel a sok közül. Ez amúgy nyilván összehasonlíthatatlan, mert a fogyasztói kosara mindenkinek más.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák