Új hozzászólás Aktív témák

  • gorgo

    őstag

    Hmm, tegnap az (aszfalt feletti) 39 fokban, olyat hallottam, amit még soha. Bekapcsolt a venti a motorházban? Épp nem ment a motor, azaz csend volt, és elég halkan hallottam. Az is lehet, hogy másik autóé volt.

    Korábban írta valaki, hogy nyugodtan mehet a klíma, szinte mindig, merthogy alig dob a fogyasztáson, kb. 0.1 litert. Neki elég nehéz lába lehet, és alapból sokkal több lehet a fogyasztása mint ami egy hibridtől elvárható. Az is egy fogyasztó, vicces lenne, ha 0.1 literből elmenne. Ha nincs extrém hőség, akkor nálam 0.3 - 0.4 liter a többlet (ez is sacc), de ezekben az elcseszett forró napokban bőven 1 liter fölötti a plusz.

    A nemrég megosztott Prius videoban láttam, hogy ott az utastérből szívja be a hibrid akksi hűtéshez a levegőt. Az aurisban is? Nálam nincs légrés, ahol a Priusnál. Remélem kapott egy direkt légcsatornát a klímából. Mire egy akkora böszme tömegű akkupakk a beltéri 50 fokról visszahűl nem mindegy, hogy direkt hideget kap, vagy utastéri nem annyira meleget.

    "Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

Új hozzászólás Aktív témák