Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Ezt most produkálta a P3-ma (hang fontos!): [link] [link] (bocs, béna telós videók, de a lényeg látszik-hallatszik) Röviden: 6-7 kilométeres út után egyszerűen nem akart leállni a benzinmotor. Panelok közt kb. 300 métert kell kanyargásznom vmax 20-szal mire megállok, legkésőbb a felénél már le szokott állni, és az utolsó egy-két száz métert már villannyal fejezi be. Most viszont nem tette, sőt percekig nem. Az első videó ekkor készült, már vagy két perce álltam ekkor. Aztán kikapcsoltam a járgányt. Újra be, tolatni ugye villannyal tolat, de amint áttettem D-be és egész finoman ráléptem a gázpedálra, bekapcsolta a motort, és folyamatosan ment leparkolás után is. Ekkor készült a második videó. És az a furcsa magas, szinte sípoló hang a motorzaj mellett, az nekem nem tetszik, persze amellett, hogy a második vidinél 5 perc után sem volt hajlandó leállni a motor. Kb. olyan fordulaton ment, mint amikor alacsony a hibrid akku töltöttsége, és azt akarná tölteni. Mi lehet ez?

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák