Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyS_27

    senior tag

    válasz Paradroid87 #22550 üzenetére

    Nem hinném, hogy a mobok élete akkora gond lenne, persze ez mindig egy vitatható design döntés. Pláne, hogy a 35-ös mobokat is lehet azért kaszálni szépen. Csak ehhez jön a sebzésük

    Nincs baj a mobokkal csak konkrétan ellehetetlenítik A PvP-t. Szaladunk manhuntként és nem a playereket kerülgetjük hanem a mobokat. Legyenek erősek, de jelen pillanatban mindegy mennyi a szívósságod mert oneshotolnak. Ha ezt tudnák balanceolni az nagyon jó lenne. Sok manhunt ment már el a csillagos mob pályaátlövései miatt. :W

    [ Szerkesztve ]

    https://www.twitch.tv/ltommys

  • arnikusz

    veterán

    válasz Paradroid87 #22728 üzenetére

    Szép napot mindenkinek!

    Most néztem a videódat a redditen, nekem tetszett, az pedig, hogy LW-el csináltad ( a kedvencem az undegroundban) és látom nálad is bejön az Alpha 4-es bónusz.
    Az viszont lemaradt, hogy dobott-e valami használhatót?

    Egyébként nem kell idegesíteni magadat, nálam az elején március- májusig, hasonlókat művelt, volt olyan, hogy Falcon közben úgy kivágott, hogy nem tudtam visszamenni+ folyamatos delta hibák.

    Az internet szolgáltatód, nem T-home, mert nálam ez+ kábel hiba volt, amit azóta orvosoltam+ géped esetleg ? ( Ellenpélda GTA V-tesóm játszik vele- tökéletesen fut)

    Emellett ahogy szombaton -vasárnap is írták a többiek az elmúlt 1 hónapban semmit nem foglalkoztak a fejlesztők a játék hibáinak orvoslásával, a következő kiegészítő meg egyre inkább valószínű csak szeptember vége, ami így eltemeti a játékot.

    Sikerült szerezni még egy G36-ot ami lent nálam a pontossággal nagyon jól haladhatóvá teszi hard két fázissal az undergroundot. Még egy kicsit kalibrálva az LW és RPK párost is megcsinálom hétvégén.
    Igaz, hogy csak öt talent (2x van benne fókuszált), de jó, még két végső kell és lesz jókedv.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Új hozzászólás Aktív témák