Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • johndoo1000

    tag

    válasz arnikusz #22730 üzenetére

    Szia!

    Lehet én vagyok a tudatlan (sőt biztos), de hogy lehet 5 talent egy fegyón ?

  • Paradroid87

    újonc

    válasz arnikusz #22730 üzenetére

    Digi + PS4, szóval ezzel nincs probléma. Néha romon van a szerver, én meg talán gyakrabban fogom ki, mint mások. :) Az mondjuk furcsa, hogy csapatban a gránát szinte soha nem szed ki, egyedül már sokkal veszélyesebb a nagyobb (?) késés miatt.

    Asszem semmi jó nem esett. Talán két óra alatt eltettem 2-3 fegyvert a lerakatba, ami az Alpha mellé esetleg okés lehet még valamikor. De amúgy is kell a kredit meg hát szórakoztató. Illetve jók a 204-es fegyverek is, a jelenlegi build se menne két 229-essel (azért egy nem lenne rossz végre), vagy irtózatos mázli kellene hozzá, hogy mindkét fegyveren a necces talent pont a harmadik legyen.

    Jó az L86, nekem az egyik kedvencem, és PvE-ben összességében szerintem az egyik leghasznosabb fegyver. Csak kell rá tűzgyorsaság. Sokan lekezelik mert könnyűgéppuska meg kisebb sebzés, viszont a bónusza nagyon jó mindenhol, pontos, mint a fene, az alap fejlövés bónusza a legnagyobb a sniperek után, a tűzfegyverek pakolgatása pedig arányaiban többet erősít rajta, mint a többinél (csak utóbbi kettőt kevesen tudják). Meg hát az optimális táv is iszonyat jó, a géppityusok el se látnok oda, ahonnan én kiszedem az ellenfelet. Valamelyik nap kipróbáltam PvP-ben is, arra se rossz (bár a karakterem nem az igazi oda jelenleg). Hiányzik a nagyobb gyorsaság, viszont shotisok ellen fasza tud lenni. Amúgy is vagy smart cover kel ellenük vagy pedig helyezkedés, hogy ne legyünk a másik arcában, ilyenkor elég hasznos egy pontos fegyver, ami 30 méterre elvisz. Vicces volt a manhunt, ahogy kergettek, de olyan távolságról semmire nem jó a shoti, visszafordultam azt szevasz (aztán persze egy másik mindig előkerül a hátad mögül, hogy egy lövéssel (auto aim vagy blind fire) kiszedjen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák