Új hozzászólás Aktív témák

  • arnikusz

    veterán

    válasz Anonymus23 #19135 üzenetére

    Igen ez a fő bajom, van az Örszem maszkhoz ,kesztyű is,de az a keménységet felviszi a DPS-t le.
    Végső megoldásból is van 3 cuccom, Strikerből 2db, Vadászból 2.
    Ezek mind különbözőek és szoktam alakítani őket, de még azt gyakorolnom kell.
    A cél lenne az általatok korábban leírt Striker, Sentry, Végső szett, de most ennyire tellett.
    A napi HVT-kből 5-15-ig mennek. Csináltam egyedül a patch után a 30-as napi Brockot és bandáját és hetiből egy 28-ast.
    Mostanában párban szoktam a napikat, de csak bezúzni valót, vagy eladni valót ad. Igaz a Taktikus mellényt egy 15-ős dobta még az elején. Lássuk be a DZ sokkal izgalmasabb.

    Így az irány egyértelmű a DZ200 felett, egy karakterem van, másikra nincs időm a meló mellett csak este tudok időt szakítani rá meg mint írtam hétvégén volt az a két óra amikor 75 ezer pénzt meg egy szintet ugrottam 3 angol sráccal.

    Nem nyavalygok, bocsánat, de ehhez még a falusi netem is hozzájön a fagyásaival.

    Tegnap este nem te voltál akihez próbáltam csatlakozni, de a fagyás miatt+ jött a 22 óra mentem aludni.

    Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Új hozzászólás Aktív témák