Új hozzászólás Aktív témák

  • haerer

    csendes tag

    Sziasztok! Segitségeteket szeretném kéni! Természetesen eredeti játékom van! Anno végigvittem a Witcher 3-at, majd kijött a Hearts of Stone, amit szintén végig vittem. Most pedig megvettem a Blood and Wine-ot és a telepítés után elindtom a játékot, a folytatás opciót használva és azt tapasztalom, hogy a végigvitt Hearts os Ftone küldetés olyan mintha el se kezdtem volna, holott végigvittem! Illetve a Szójegyzékből is eltűntek az a sok szereplő illetve szörnybejegyzés is meg minden!! ez miért van? A szójegyzékbe mért nem maradtak mega dolgaim?? Illetve a Hearts of Stone küldetés is miért olyan mintha meg se csináltam volna? Folytatni szerettem volna ott ahol abbahagytam, most meg olyan mintha meg se csináltam volna! Karakterem amúgy 32-es és a felszerelésem nagy része megmaradt, de mondjuk a trófeái is eltűntek!4 ne mááár... Ez miért vajn? Nektek is ez a helyzet? Köszi előre is segítséget és a hozzászólásokat!

    [ Szerkesztve ]

    A gépem többi alkatrésze jelenleg: AMD FX 8150, Corsair 600W, Sapphire 7870 2 GB. ,16 gb hyperx memoria

Új hozzászólás Aktív témák