Új hozzászólás Aktív témák

  • #67026816

    törölt tag

    válasz Skyhunter #17804 üzenetére

    Kb lvl20 utan kezdtem bele a komolyabb kuldetessorozatokba, ennel mar megfogadtam, h nincs fast travel, es magam sem hittem, h be fogom tartani, de megis sikerult. Egybol vettem lovat, m alacsony skillekkel jol meg lehet halni barhol, de ha lorol tamadsz karddal, az oriasi elony. Sokszor csak o kap sebzest, es birjak is rendesen. Csak a convenient horse mod nagyon jol jon, m lesz sajat inventory-ja.Az allando vandorlas sok kardcsapast jelent, gyorsabb a fejlodes. Jaa, es kerdezdted a settenkedest.. Lvl 34-en fullos malachit pancellal belefutottam olyan bandita bossba, h ha csak megkozelitettem, mar egybol nyomta is be a kill animaciot. 20 bol 20 szor. Csak a lopakodas meg torrel 15x-os sebzessel volt eselyem. Ugyh szerintem mindenkepp nyomd azt is. De talan megis az enchant a legfontosabb ebben a jatekban, persze ez nagyon szemelyes velemeny. Kerdes Mindenkihez... Valaki eljutott mar lvl 100 ig? Csak kivancs vagyok, hogy kinek volt turelme hozza, van e vmi jelentosege, esetleg rejtett bonusz kuldik, ilyenek, m mar csak ez a celom, es ha kesz, mehet az Oblivion. mar alig varom:)

Új hozzászólás Aktív témák