Új hozzászólás Aktív témák

  • ozsi1987

    tag

    válasz szabogabor10 #9367 üzenetére

    Sziasztok.

    Én is újrahangoltam ma 2 készüléket is, az egyik set-top-boxos, a másik samsung ci-kártyás.
    Gerjen, Platina mix+digifilm csomag
    Mindkettőnél 177 csatornát fogott be (ebből 19 rádió). :C
    AXN HD nálam sem került be, viszont van 3 db tarr teszt is... ( :F

    aminek nagyon örültem:
    a mai meglepetés, az rtl3HD :R (remélem marad is nézhető)
    amit már korábban lehetett tudni: viasat nature, story5, baby tv visszakerült/bekerült, igazából ezek nem izgatnak annyira.
    a foxért is imádkoztam már 1 éve, végre bejött :)
    a digiFilm-nek szintén örültem, és 1 év hűséget nyilatkoztam. :)
    a legjobb számomra persze a digisport 1,2 és sport1,2 HD betétele a platina mixbe, THX :C :R :DD

    amit nem értek:
    az euronews magyar nyelvű adása miért nincsen benne egy alapcsomagban, mikor a mindig tv-nél ingyen fogható ??!! :F
    úgy tudtam, hogy a jim jam kiesik, de nálam még bejött ma is.

    aminek nem örültem:
    a sport klub kiesése :o :(( , pedig már minden klafa volt a sport csatik terén... :W ,
    valamint vele együtt a fishing és a doq .

    ami a későbbiekben hasznos lehetne még esetleg:
    a digiFilm mellé a digi world, digi animal world, digi life betétele egy külön csomagba.
    valamint számomra az euronews, a D1 TV , Konyha TV, FixTV és parlament tv platina mixbe kerülése is örümteli lenne.
    (esetleg még bbc world és német RTL)
    esetleg a cbs reallity-t is bepróbálhatnák egyszer majd...
    kíváncsi leszek erre a galaxy tv-re is (story4-5 testvércsat.)
    a filmbox csomagba betehetnék akár a filmbox többi csatiját is: docubox, fightbox, fashionbox

    örömteli azért az is hogy a hd adások irányába mozdultak el, és várom a nyárra ígért internet sávszél bővítést is :)

    Tudom, telhetetlen vagyok, de pont 1 éve reklamáltam itt jó pár csatornáért, és most egész jól bejöttek a dolgok :)

    Ui.: akiknek hiányzik a sportklub, fishing, doq hármas, azoknak ajánlanám figyelmébe az ittott tv szolgáltatást, a következő oldalt:
    http://ittott.tv/
    én december végén összeállítottam egy csomagot náluk, március végéig 3200 forintért kapok 35 csatit okostévére, laptopra, telóra.
    A TarrMobilTV-t is jó ötletnek tartom, de a megbízhatósága és színvonala egyenlőre nem közelíti meg ez előbb említett szolgáltatásét. Bízom a további fejlesztésében is.

    Szép új évet mindenkinek. :)

Új hozzászólás Aktív témák