Új hozzászólás Aktív témák

  • sniper elite

    senior tag

    válasz HUN]Repa #337 üzenetére

    Ez az egész csavar történet egy buta kifogás volt csak tőlük, én direkt úgy raktam össze hogy ne mozogjon semmi, ezzel tehát nem volt gond, a saját rossz vincsesztereimet is elküldtem had lássák nem találom ki hogy az ő hulladék cuccok több tíz ezres kárt okozott nekem...Szóval ezt úgy kell elképzelni hogy ami után felküldtem a gépet rá, 2 nappal felhívott egy paprika jancsi azzal a nevetséges kérdéssel hogy”Mi a baja a gépnek tulajdon képen”Hát akkor éreztem már hogy ebből valami ócska kifogás lesz amivel ki akarnak bújni a kötelező garancia alól! Mondtam neki hogy tönkre ment 4 vinyom, köztük az egyiket ott is vettem!Erre elkezdik hogy ők nem tudják mi a baj de látszik hogy én bele nyúltam... Hát még szép hogy bele nyúltam, ezek totál azt hitték majd gondolati úton rakom bele a vincsesztereimet???? Vagy azért adtam ki 400ezer forintot hogy hozzá se nyúlhassak??? Szóval ez a röhej ebben az egészben, a legteteje az volt hogy írtak nekem egy levelet amiben nem javasolják hogy a Náluk vett Thermaltake 850W-os tápot rákössem valamire is mert biztosan hibás!!!! Szóval el is ismerte a gyári hibát de baxik rá mert ő neki így kényelmesebb hogy nekem van egy 400ezres gépem amit az asztalra raktam és azóta is csak nézegetni tudom de használni nem! Ennyit az Ipon számítástechnikai üzletről, egy nagy 0 az egész és csak megkárosítani tudnak, minőséget nem kapni náluk az tuti!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák