Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drur420

    tag

    válasz sniper elite #342 üzenetére

    Sziasztok....

    Itt egy másik gondolat is a témához.

    Én szintén vásároltam a Iponnál úgy Kb 400k Értékben..... Igen nekem is volt garanciális problémám némelyik termékkel. De a tapasztalataim merőben eltérőek ettől.
    Nekem (Nem hiszem hogy nagyon bejöttem volna ott valakinek is alapjában véve nagyon csúnya ember vagyok) semmi gondom nem volt eme ügyek rendezésével! Hívtam őket , elmondtam szívem bánatát és segítettek..... ( És rendkívül gyorsan )
    Teljesen olyan mint ha nem is az Iponban jártál volna.... Ne érts félre én nem modom hogy amit állítasz nem fedi a valóságot csak én merőben más hozzáállásal találkoztam!
    Talán az is benne lehet a hsz.-ed ben hogy csalódott/elkeseredett vagy a történtek miatt picit negatívabb képet adsz rólluk mint ami objektív lenne. ( amit teljesen meg értek és tudok vele azonosulni) Az objektivitás véleményem szerint azért fontos hiszen én se azért mentem hozzájuk vásárolni mert rokkefeller vok.. Én is melóból élek mint oly sokan errefelé.... Nemes egyszerűséggel nálluk volt a legolcsóbb a cuccli ami kelett nékem.
    Ha se a garival se az árakkal se a kiszolgálással nekem spce nincs bajom húzosabb tétel után és igy garin túl... Hát nem lenne szép ha az emberek csak a negatív dolgokat látnák.

    Lehet hogy ezek a dolgok megtörténtek de a "Flegma csákó" hsz. részen csodálkozom mivel ha az egyik embernek baja van a másikkal és nincs sütni való a kalap alatt akkor veszi elő a ki ha én nem , flegma stb. stílusát. Én is dumáltam ott bent az emberekkel telón is személyesen is. Sok mindent el tudnék ez alapján mondani rólluk azt nem hogy szentek lennének senki se az! De nem hülyék az biztos.. Én a bunkó hozzá állást szerintem CSAK az emberi hülyeségből fakadhat mint oly sokminden más is.........

    Az is rendkívül érdeket hogy a topic címe "Tapasztalatok az Ipon computerrel" és nem mi a bánatom az Iponnal. No de emberek miét is van az hogy a hszek 80% negatív hozzászólás? ( Biztos van de...) Nem hiszem hogy ijen magas lenne a "tré dolgok" aránya nálluk!
    Tekintettel arra a tényre hogy nem csak én hanem sok ismerősöm jár oda Vidékiek is! és osztják véleményem.

    Szép napot emberek.......

    Ha az élet megkínál citrommal, kérj hozzá martinit!

Új hozzászólás Aktív témák