Új hozzászólás Aktív témák

  • szumo

    senior tag

    válasz NeoExDeath #1284 üzenetére

    Üdv!
    Van egy kis különbség az általad példának felhozott edigitál, és az ipon között az edigitál elég nagy raktárkészletet tudhatnak maga mögött. Tehát ha a nagyfaluban jársz, és bemész egybe, akkor az általad kiválasztott termékért hátramegy az eladó és kihozza. Majd fizetsz, és örülsz, hogy azonnal, de jóval drágábban megkapod. Az ipon nem rendelkezik raktárkészlettel, ezért olcsóbbak, és az áraik a deviza meg a nagyker függvényében akár óránként változnak. Tehát ha rendelsz, és ne agy isten reggel mikor a beszerző elindul érte, a nagykerben közlik, hogy nincs, akkor szólnak, hogy az adott áron nem tudják beszerezni. Ha sztornózzák a megrendelésed, és újra meglátod náluk, de x forinttal drágábban, az azt jelenti, hogy máshonnan megint tudják hozni, de csak az új áron, és még nagy a valószínűsége, hogy így is olcsóbb mint máshol. Ilyenkor megrendeled újra ha gondolod.

    A multkori esetem pl, mikor rendeltem egy komplett gépet, és elrontottam az alaplap rendelését, elmentem egy másik boltba és 5ezebe fájt, az hogy rossz helyre kattintottam. De mivel a gép gyorsan kellett, ezért ezt bevállaltam. Azt hiszem ez eléggé meggyőző, hogy mit jelent a raktárkészlet kontra kicsit várok rá.

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák