Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    Szevasztok.

    Még mindíg a múltkori ügy miatt írok.
    30 megabites internet plussz ip tv.
    1 sd és egy hd.
    D-Link DCM-704-es modemet kaptam.

    Sajnos még mindíg 10-12 megabit az átlag hd adásnál pedig 3-6 megabit ami maradt mérésem szerint.
    Telefonáltam a telekomnak de azt mondják kábelnetem van így nálam nem áll fent az amit írtatok hogy nem vesznek le a sávszélességemből vagyis kevesebbet kapok de az ügyintéző szerint ez túl sok sávszélesség vesztés.
    Most akkor kinek van igaza nektek vagy a telekomnak?
    Hogyha a telekomnak van igaza akkor szerintetek mennyit vesz le a netből a két tv amiből az eggyik időnként hd adást sugároz.

    Holnap bemegyek mert bejelentem a hibát (sajnos telefonon ez 25 perc alatt sem sikerült) továbbá le kell kapcsoltatnom a régi előfizető által használ szolgáltatásokat mivel azt sem kapcsolták le.
    Az új magenta előfizetésem megvan de a neten a fiókomban nem látom.
    Kész vicc az egész.

    Másik dolog az szerintetek működik hogyha a telekom által kapott routerbe belekötöm egy lan kábellel a régi wifi routerem.
    Ugyanis az emeleten gyenge a net jele 1 megabitet lát és szeretném föntre felvinni kábel segítségével a régi wifi routerem.

    Még egy dolog a szerelők akik bekötötték az ip tv-t nem vették le sem a régi tányért sem a két régi set top boxot.
    Azt mondták rakjam el.
    Nem lehet ezt valahova visszaadni vagy kidobni vagy valami hogy ne én tárolgassam őket?
    Köszönöm előre is a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák