Új hozzászólás Aktív témák

  • senki66

    senior tag

    válasz #41133696 #46419 üzenetére

    Üdv,

    Neked hogyan lett 634? ÜFSZ-nek előadtam, hogy szeretnék fw frissítést a HGW-re, kapcsolt egy műszakis kollégát aki közölte, hogy ők ilyent nem csinálnak, ez maximum központilag történik, de igazából elég visszautasító volt és nem is próbálta elmagyarázni, hogy akkor hogyan fog eljutni az új fw az előfizetőkhöz. Korábban már volt, hogy a kérésemre "frissítettek" fw-t, de valójában, akkor sem látszott a verzió változás. A már említett műszakis kolléga szerint csak a vonali portot frissíthették, ami az fw-ét nem érinti, azt a fajta frissítést meg nem kértem, mert az eddig általában a letöltési sebesség visszaesésével járt.
    Az új csomag és kedvezmény rendszer is számomra hátrányosnak bizonyult. Szerettem volna az új hoppá csomagra frissíteni a régi hoppáról, mert az újban a Telekomos mobil is benne van az 5000 perc ingyenesben és az ára is 200 Ft-tal olcsóbb lenne, de csak akkor lenne érvényes a 2700 Ft-os díj, ha régi TV és Internet csomagok is újra lennének indítva, újabb 2-és hűség, de ezeknek az ára lényegesen magasabb lenne ( ezentúl nincs Hiéna és egyéb speciális kedvezmény) és az ár összességében(TV+Internet+Telefon) kb. 3000 Ft-tal lenne magasabb a jelenleginél. Hát ezt sem kértem... Én - Telekom 0-2. :W

Új hozzászólás Aktív témák