Új hozzászólás Aktív témák

  • Kube

    senior tag

    Üdv mindenkinek.

    Lusta vagyok elovasni mind ezt a sok hozzászólást ezért elnézést a kérdésemért lehet már vki megválaszolta.

    Nah egy nap úgy döndöttem megrendelem a T-online -tól a 8Mbites csomagot. 1-2 hétig allig vártam már hogy hazaérjek és izomból huzzam a cuccokat a netről. Ám ez másképp sült el ugyanis nem tudtam jobb sebességet elérni mint 2Mbit.

    Ezután egyől telefonáltam is és kemény 45 percet vártam a telefonnál mire végre felvette valaki ugyanis az automata szerint "Jelenleg minden munkatársunk foglalt"........

    Az ügyeletesnek elmondtam a panaszomat mire ő hogy mégis honnan tudom hogy mennyivel megy a mostani netem. Erre mondtam hogy több sebességmérővel is leteszteltem és látni lehet a letöltésnél is hogy hát még se 8Mbit az az internet.

    Ezután átkapcsolt az illetékes kollégához és csináltunk egy hivatalos mérést itt persze ugyanaz az eredmény. Ezután kitöltött egy hivatalos hibajelentő papírt, másnap fel is hívtak hogy regisztrációs hiba történt.

    Rá két hétre tapasztalom ismét az internetem gyorsulását. Nah gyors fel a sebességmérőre az eredmény: 4Mbit O.o'
    Gondoltam ilyen nincs csak nem írtak el megint a 8-as helyett vmi más számot.
    Rá két percre ledobott a net újra megmértem 5 Mbit nah mondom ez már elég furcsa. Megint 1 óra múlva ledob és 3Mbit az eredmény.

    Én komolyan nem tudom mi lehet a probléma szóval ha egyszer 8 Mbitet rendelek ne akarjanak már szarabbat adni.

    Gondoltam rá hogy nálam van a hiba esetleg a gépen de én nem csináltam semmit és nem is tudok nagyon arról hogy lelenne valahol korlátozva mint később kiderült ez a lehetőség kizárva.

    Modemre is gyanakodtam: D-link DSL-360R
    de mivel nem értek hozzá ezért foggalmam sincs ezzel van a baj vagy vmi mással?

    Úgy néz ki hamarosan megejtek mégegy telefont talán vmi történik addig várom az ötleteket.

    Kube

    [ Szerkesztve ]

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Új hozzászólás Aktív témák