Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Na most szakadt el a cérna! :W
    Kaptam egy levelet, melyben értesítettek, hogy kivizsgálták az internetsebesség problémámat. A jelenlegi műszaki paraméterekkel csak kisebb sávszélt tudnak biztosítani számomra. Mondom ok. ezt eddig is tudtam. De most jön a slusszpoén, a sebességet visszavették 1, azaz egy Mbit/s -ra. Mindannak ellenére, hogy eddig több mint négy éven keresztül stabilan ennek a duplája is elérhető volt.
    A levél végén aranyosan még azt is közlik velem, hogy ha ez nekem nem tetszik, akkor panaszkodhatok a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóságnak, illetve a fogyasztóvédőknek, stb... :W
    Felmerül bennem a kérdés, hogy mit tudok ebben az esetben tenni? Lemondani nem tudom, mert köt a hűség ugye. (fene gondolta volna hogy 1 megára veszik vissza ezek a....)
    Egy nyomorult jútúb videót se lehet már megnézni rendesen...
    Így az a tudat sem nagyon vigasztal, hogy valamivel olcsóbb, és az optika várhatóan szeptemberben jön. De addig?

    Még annyi lehet hogy áprilisban előfizetek a nálunk megjelenő upécé kábelnetjére, ez ugyan várhatóan gyorsabb lesz, de mint tudjuk korlátozott is... :(

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák