Új hozzászólás Aktív témák

  • .:ZS:.

    senior tag

    válasz RVR400 #139004 üzenetére

    Nyílván nem és igazából a szerelők 99%-a szarik is rá. Egészen addig amíg bele nem fut egy ilyenbe és nem rajta verik el a port.

    Azt már én sem tudom, hogy mi van akkor, ha az albérlő tulajdonosnak állítja be magát(ergo hazudik).

    Más:

    Jó ideje nem foglalkoztam már vele, de most újra összeraktam az itthoni dolgaimat úgy, hogy szépen elérhessem kívülről. DNS, Valid TLS cert, port forwarding stb.
    Két dolgot vettem észre. Egyrészt a Kaon CG3000 nem frissíti a duckdns domaint. Régen ez működött, most folyamatosan connecting van. Újra konfiguráltam frissen, továbbra is ez a helyzet. A másik, hogy mindenhonnan elérem a cuccaimat a domain néven keresztül, kivéve a belső hálót... Ez is ment régen. Nyílván itt a hgw-nek észre kéne venni, hogy a saját WAN IP-je a címzett és visszaNATolni a csomagokat, de ez sem megy már.

    Kérdezném naívan, hogy ezt a cuccot konkrétan visszafele fejlesztik? Illetve lehet ezzel kezdeni valamit vagy várjam meg míg a DIGI végre elindítja az optikát hogy lehessen normális routerem? :(

Új hozzászólás Aktív témák