Új hozzászólás Aktív témák

  • schumifun5ma

    csendes tag

    Sziasztok!

    Elgondolkodtam azon, hogy hogyan is lehetne legjobban kijönni ebből a mostani akciódömpingből...

    TV:
    Szoktam F1-et felvenni a tv-ből, így fontos, hogy ne legyen kihagyás a műsor közben.
    Az IP tévé-ről hallottam pár negatív tapasztalatot, ezért egy öszvér megoldást gondoltam ki. A digitális kábeltv szolgáltatása mellett analóg módon is lehet fogni az adásokat. A digitális csomag lényegében azért fogott meg, mert benne van a német RTL, ahol a futamok előtt és után is nagyon érdekes elemzések, interjúk vannak.
    Ezért döntöttem a Digitális Családi csomag mellett.
    Ez 5390 Ft-1500 Ft= 3890 Ft T-Home Tripla kedvezménnyel.

    Internet:
    Jelenleg is egy 8 Mbit-es kapcsolatom van és ezen a színvonalon nem szeretnék csökkenteni. Így a Medium csomagok közül került ki a győztes, ami a Solo csomagból került ki.
    Ez 8390 Ft
    Amihez lehet, hogy szintén jár valamilyen kedvezmény. Sajnos ezt nem tudtam megnézni az oldal már korábban leírt hibái miatt. Csak feltételezem ez alapján a csomagajánlat alapján: [link]

    Telefon:
    Jelenleg Felező díjcsomagom van, azonban a DSL telefon akció ellenállhatatlan, így erre esett a választásom. A telefonálási szokásaimat figyelembe véve kedvezőbbek a percdíjai is.
    Ez 1500 Ft-1500 Ft= 0 Ft T-Home kedvezménnyel.

    Ez így 12 280 Ft, egy esetleges internet kedvezménnyel 10 780 Ft. +400 Ft, ami a Set Top Box bérleti díja.
    Úgy gondolom, ezzel a konstrukcióval el lehetne lenni, amíg a VDSL-lel kombinált IP tv kiforrja magát.

    Vélemény? Nem-e hibás valahol a gondolatmenet?

Új hozzászólás Aktív témák