Új hozzászólás Aktív témák

  • Angalet79

    csendes újonc


    Üdv.

    Végső elkeseredésemben írok,remélem valaki tud segíteni....különben jogi lépéseket fogok tenni :(
    A Téma: f@ssz.pó vidanet zrt és az általa nyújtott internet szolgáltatás...(Tata)
    Sajnos ahová költöztem nyáron kizárólagos szolgáltató és nem tudok mást beköttetni...(igen mindenkit felhívtam). A t com 15 év után azt mondta sajnálja,de ez van,max a vidanet kábelén tudja hozni ő is,mert csak az van behúzva ide...
    Saját routerrel rendelkeznek (ARRIS 5694 a típusa)amely wifit is ad,de beraktam a magam Xiaomi routerét amely évek óta tökéletesen működött a T com-nál és más szolgáltatónál is!
    A wifi jel és a net erősség egyenlő a 0-val 2,4 Ghz-en (a laptopom ezen megy csak,ASUS X550JX-XX048D).
    Kb 5 méterre vagyok a routertől.
    Többször felhívtam őket,hogy nincs normális wifi, állítják hogy nem a szolgáltatás része és leszólják az én routerem és azt mondják használjam kábellel! nesze neked XXI.század!!!
    Folyamatosan lekapcsol a wifiről, a windows hibajavító a DNS kiszolgáló hibát írja,amit már átírtam (TCP/IP 4 )fórumokon találtam megoldást,de hiába.
    Ha nem torrentezek akkor is sz@r a wifi....és nem megy semmi csak a gyerekek videója a tv-n az 5GHz-en.
    A laptopom munkában a telómról megosztott nettel tökéletesen működik,de itthon a vidanet szuper netjével még egy oldalt, egy képet sem tölt be.
    Kerestem programot,ami mutatja,hogy megszakad az internet hiába van wifi jel...
    Hiába veszek jel erősítőt ha fos a net,ezt informatikus mondta...
    KÉREM, hogy aki segíteni tud elsősorban megoldást ajánljon....HA személyesen segít valaki fizetek is természetesen, vagy bebizonyítja,hogy a vidanet a hibás akkor feljelentem őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák