Új hozzászólás Aktív témák

  • tobias40

    veterán

    válasz Lajosnagy17 #118133 üzenetére

    Szerintem nem volt ebben semmi sértő(kocsmai),kicsit túl reagáltátok a dolgot.
    Leírta hogy mit tehetsz ebben az esetben és hova fordulhatsz panasszal.
    Ezzel elejét vette annak hogy 200 hsz-en keresztül szidva legyen a szolgáltató feleslegesen...
    Nem régen lettem telekomos,látom én is a hibáit de azért ismerjük el hogy optikai szolgáltatást jól csinálja az iptv-vel együtt és elfogadható áron!(magam nevében beszélek)
    Én eddig 5500 ft-ért kaptam a 20 megás!! paraszt netemet,itt pedig fizetek 4400-at a 2000/1000 -ért.
    Lehet hogy aki olyan helyen lakik hogy verekednek érte a szolgáltatók annak nem megfelelő a szolgáltatás de az tud váltani is ebben az esetben!(nálam nincs alternatíva)
    A számlázás általában minden szolgáltatónál problémás,itt nekem nem volt még vele gondom.

    A számla végösszegét meglátod mikor elkészül és ha nem annyi amit ígértek neked akkor lehet panaszt tenni,én így csinálnám...
    Jah,és a 1414-en elmagyarázzák a számlát ha nem érted, és ha nem úgy lesz ahogy mondta,ott lesz egy felvett beszélgetés amire hivatkozni lehet!

    Lehet a melegfront miatt ingerlékenyebb mindenki! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák