Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Hulla vagyok. Nagyon nehezen ébredtem fel. Csörgött az óra és nem akartam elhinni hogy már reggel van. Kinyitottam résnyire az egyik szemem és azon keresztül olvastam le a kijelzőjét az órának. Ez eltartott pár percig mire kihámoztam a sötétben és ezalatt fel is ébredtem teljesen. Már semmi probléma. Kávé kezd hatni és már picit olvasgattam is itt a PH!-n.
    Tegnap befejeztük a kartonozást. Sietnünk kellett a végén már. Túl sokat hagytunk mára. Illetve felületre nem volt sok csak tul sok volt vele a pöcsölés.. Kicsit rá is kellett húznunk. Na nem sokat csak egy fél órácskát. Ma is mennünk kell dolgozni. Ezt úgy érte el a munkaadónk hogy tegnap nem adott pénzt hanem megtelefonálta hogy ma fog adni. Elég célratörő taktika. Nekem nincs ellenemre a szombati munka. Úgyis csak unatkoznék itthon. Így legalább pénzt termelünk. Nyáron dolgozni kell. Majd télen ha nem lesz munka ráérünk itthon lebzselni.(remélem ilyen nem lesz) Ha megérzéseim nem csalnak ma párkányt fogunk zsaluzni. Ez nem biztos de nagyon esélyes...
    Ezer éve nem játszottam a gépen lévő játékokkal. Vajon mikor végzek a COJ2-vel és a Riddick-el? És még másik vga.-t akartam venni. De minek amikor nem is játszok... :F
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák