Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap rendesen elaludtunk.Nem csörgött az óra.Igaz a belső órám már jelzett de nem vettem komolyan.Ugy gondoltam hogy még nem lehet reggel hisz még csak most feküdtem le.
    A munkánk katasztrofális irányba mozdult el.Mivel mindenki most találja ki hogy milyen is legyen a tető szinte azonnal beleszaladtunk egy borzalmas hibába.A köriv koszuruját mult héten betonozták be és hibás magasságot kalkulált a munkaadónk.Mindössze 27 centivel lett alacsonyabb a koszoru.Most közösen összeülltünk és megbeszéltük hogyan lehetne korigálni a dolgot.Sajnos ez ránk nézve óriási bontással fog járni amit senki nem fizet meg....ennyi.Az idegeim teljesen le vannak harcolva.Persze én már a koszoru bezsaluzása előtt megmondtam hogy az alacsony lesz még szemre is.Akkor kaptam egy olyan engedményt hogy akkor legyen 5 centivel magasabb max 1 romonáddal kevesebbet teszünk fel.Ez annyit jelent hogy ha akarod lehet 5 centvel magasabb a koszoru de attol még a jó méret az amit én mondtam.Hát NEM!!!!Persze csak ugy nem lehet rámagasitani 27 centit mert akkor már magas lesz a parapet magasság és a körivben lévő nagy ives ablakon nem lehet majd kinézni.Tehát a hiba tulajdonképpen nem is itt van hanem az atikafal magasságában ami magasabb 1 sor téglával.Ezt a magasságot szintén nem tudom honnan vették mivel a rajzon 1 sorral alacsonyabbra van rajzolva.
    Szóval itt állunk.No comment....
    Ma bontunk.Ennyi..
    Még jó hogy amit elbuktunk munka egy egyszerű tető lett volna ahol simán haladhatunk.Készitik is szépen.
    Szép napot mindenkinek.
    Aki épitkezik mindig ragaszkodjjon a rajzhoz!!!Soha nem fogja látni előre egy változtatásnak később milyen vonzata lesz...

Aktív témák