Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Teljesen kipihentem ébredtem ma.Sőőt.Egy órával előbb felbredtem mint az óracsörgés.Épp számolgattam hogy ez szűk 3 órával korábbi időpont mint ahogy munkába indulok.Na ez azért már kórosnak mondható...Legalább fel tudtam készülni a mai munkára agyban.Sajnos tegnap nem sikerült befejeni azt amit előirányoztam magunknak.Ebben óriási szerepe volt annak hogy délután odanyomtak az arcunkba egy teherautónyi fát amit le kellett pakolnunk.A szépséghibája az egésznek az volt hogy mindezt kézzel kellett megtenni mivel nem darus autoval küldték ki.Ez mindössze másfél órán keresztül tartott.Na ez az időveszteség elég is volt arra hogy ne végezzünk a nagyablakkal.
    Szóval ma ezt be kell fejeznünk.Ez még kb. egy órás munka ,majd következik egy lazább rés ami teljesen szokványos.Azon kicsit kipihenjük magunkat.Azzal ma biztosan nem végzünk mert Zolinak előbb haza kell érnie és még be kell ugranunk haafelé arra a helyre is ahol zsaluztunk mert pénteken lépcsőt kell zsaluznunk egy kis födém darabbal.Arra valami anyagot és munkadijat kell kalkulálnunk.Mégsem hétvégén fogjuk zsaluzni hanem pénteken mert Zoli még nem irtotta ki teljesen az erdejét.Nagyon nem is izgat ez mert akinek most dolgozunk annak csináltuk a faházikot is és azt sem fizette még ki.Hiteget hogy majd ekkor meg akkor fizet de mondjuk nekünk lassan egy vasunk sincs.Szóval a zsalut mindenképpen meg kell csinálni hogy legyen egy kis pénzünk.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák