Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt!

    Tegnap egy nagyot kirándultunk a Vértesben.Volt szalonnasütés, foci és egy kis erdei séta is.Az egész csapat füle farka logott már a végére.Nagyon jol esett elfáradni egy picit igy a természetben.Az idő pompás volt.Kicsit talán az zavaro hogy a természet mégcsak most kezd éledezni igy a fák még nem igazán zöldeltek de mindenképpen megérte kimenni.
    Azért mondjuk az elindulásnál pcit kiakadtam.Reggel én itthon maradtam addig mig mami kiment a gyerekekért és anyosomért .Pityu barátom fel akarta hivni asszonyt hogy késik de nem tudta.Ezért felhivott engem.Megprobáltam én is felhivni őket és azt hittem az ideg szétvág.Adott 3 nő. Asszony, kislányom és anyósom.3nő 4 telefon(asszonynak 2 van) és miind a 4 le van merülve.Ilyen nem létezik!!!Persze azonnnal sokkot kaptam.Mindenkinek akadt fontosabb dolga mint erre a "jelentéktelen aproságra" figyelni.Hihetetlen!
    Ma sajnos még nem tudunk menni dolgozni, viszont jeleztek arrol a helyről ahol még nem fejeztük be a cserepezést hogy meghozták a hiányzo fedőanyagot.Ugyhogy lehet kedden odamegyünk.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák