Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Megnéztem közben, 2011.jan.3 amikor vettem ezt az APC UPS-t 22k-ért (Back UPS ES550). Azt hiszem nem dugtam egyből rá a gépet, mert szögletes jelet ad, ami ugye a legótvarabb. [link] Vennem kellett a meglévő Chieftec táp helyett egy minőségi(bb) PSU-t előbb, ami bírja a szögletes jelet is. Akkor már ház csere is volt, plusz memória, stb... 2011.nov.7-én jött össze a dolog (most nézem a listán, hogy nem véletlen, hogy eltérő volt-os a 4 ramom közül az egyik, akkor vettem azt is. érdekes módon mennek így is dual channelben egy másikkal). A PSU a COOLERMASTER GX 450W RS450-ACAAD3-EU, ami akkor a többi CoolerMaster-el ellentétben minőségi anyagokból összrakott tápegység volt. Azóta is vígan elmegy szögletes jelen, ha áramszünet van. Most van 2015.aug.26, szóval lassan 4 éves lesz (használat szempontjából) az aksi a szünetmentesben. Úgy néz ki, hogy tényleg megérett a cserére, mert azt mondják 3 évente cserélni szokás. Lehet inkább veszek a géphez egy másik szünetmentest, ezen meg járatom majd a modemet meg a többi kis kütyüt, amíg bírja.

    Úgy nézem itt elég komoly szünetmentes akciók vannak most: [link] máshol tényleg 30k, ami itt 10k akcióban. [link].

    Szerintetek ez az APC Back-UPS 350 230V (BK350EI) jobb, mint a régi Back-UPS ES550-em?

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák