Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz Doky586 #8996 üzenetére

    Talán a NAS sem menne majd 24/7, de a PC, külső merevlemezek és a projektor biztosan nem. (de még ha menne is olyankor, amikor nem vagyok otthon, akkor is valszeg ránéznék néha távolról - ha leállt, ébresztem)
    Ha csak a projektort kötöm rá, akkor amúgy sincs jelentőssége az USB-nek. De a PC is csak akkor menne, ha ott vagyok mellette (dedikált házimozi PC, kb csak a projektorral egyidejűleg menne).

    Leggyakoribb oka a kimaradásnak, hogy az elektromos sütő kapcsolója néha leveri az ÉV relét (tehát ez 100%-ban akkor történik, ha otthon vagyunk).
    De projektor esetén más eshetőséget sem akarnék megreszkírozni. És ha már elbírja, akkor rákötném legalább a PC-t is.
    NAS-t és/vagy a merevlemezeket csak azért, mert ezek az eszközök nem szeretik a hirtelen leállást/újraindulást - főleg nem sokszor egymás után.
    Nem, nem olvastam ilyet a használatin vagy garlevélen, de annak sem örülnék, ha csökkenne az élettartamuk :)

    De akkor ezek szerint nincs különösebben semmi, ami az FSP ellen szólna (leszámítva az USB hiányát).
    Eaton esetleg? Megéri azt a +2-3000Ft-ot?
    (méret sem utolsó szempont, mivel a házimozi komponensek közt kéne helyet találnom nekik egy ezeknek szentelt bútoron)

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák