Új hozzászólás Aktív témák

  • Cy-clone

    csendes tag

    válasz sasa311 #98 üzenetére

    Hát lehet hogy éppen attól (is) szeretnék egy kicsit visszatartani - csak hát mégsem mehetnek a fiatalokhoz konkrétan úgy ahogy leírtad:"kislányom, csak szombat-vasárnap sexelhettek"... :Y
    Na de kérlek - ezt finoman, ha nem is éppen megfelelőképpen tálalva, de mégis tudtukra adták.... így-úgy-amúgy :))

    Valószínűleg nem a szülők táborát gyarapítod (még :K ) de majd ha apaként (csak sejtem mit rejt a zacsi - boccs! :) ) azért nem hiszem hogy olyan nagy nyugalommal fog eltölteni a gondolat hogy saját édes otthonod egy zárt ajtaja mögött apa egyetlen pici lánykája nagyon is tudod miben "mesterkedik"... és hiába kedveled majd a srácot és oké lenne minden, nem vagy nyugodt és hivatkozol majd mindenre hogy ne így, meg tanulás és miegyebek... és már meg is van a képlet proof88 problémájára.

    De most zökkenjünk vissza hozzád (még nem apaként), vagy hozzám (már anyaként, de hát az én lánykám remélhetőleg még egyhamar nem ad fel ilyen leckét :F ) és máris jól jöttünk ki a dologból - mi nem így adjuk majd elő, mert Te megtudtad milyen kényelmetlen helyzet lehet ez egy szülőnek és már most kitalálod hogy lehet ezt jobban, én pedig azt hogy milyen szánalmas tud lenni ha a szülő káposztamesékkel próbálja kimagyarázni magát. (bár az érettségi minden szülőnél nagy mumus, tehát azért abban van ám némi igazság, még ha tényleg okos és szorgalmas is a gyerek (?))

    proof88: azért ne légy túl szigorú a barátnőd szüleihez - szerintem már az is nagy dolog hogy szívesen látnak... érzik hogy vész el a kontroll, ezért próbálják visszaszerezni azzal hogy korlátokat, szabályokat állítanak. Ez is a szeretet ám, csak jól be van bugyolálva:)

    "Soha ne harcolj disznókkal - koszos leszel és a disznók élvezni fogják!"

Új hozzászólás Aktív témák