Aktív témák

  • AngelRelic:)

    újonc

    Hello!!Attila vagyok!!!
    Nem írtam még soha naplót , azt mondták ez ahoz hasonlít azért írok ide.
    Hát a multamat , nem írom le inkább
    :) , meg amúgy is csak előre szabad nézni.
    Roppant beteg vagyok most , lehet , hogy azért mert tegnap voltam szakadó esőbe a barátnőmnél és megáztam mint egy kutya. Itthon fekszek , és mérgelődök , felhívott a volt barátnőm és vitatkoztunk. Mostmár barátok se vagyunk, legalább eddig azok voltunk.Ő csak sex-et akar , én meg csak nyugalmat , szóval nem férünk össze.
    Ma malydnem megvertem valakit , csak aztán mégse mert megsajnáltam.De nem vagyok amúgy agresszív , csak megsértett.De rossz , hogy mindig elfelejtek cigit venni. Mindig kérnem kell, ma egésznap egy lányt húztam cigivel, kishülye azt hiszi , hogy ezért malyd kap valamit, már mint engem.
    Van most olyan rossz kedvem . Találkozni akartam , barátnőmmel , de beteg vagyok.
    Jaj írok már róla is , kb 27 napja vagyunk együtt (+-1), de nagyon szeretem , meg annyira aranyos , hogy malyd meghalok érte. szerelmesek vagyunk egymásba , csak az a gond , hogy messze lakik , a benzin meg drága(mondjuk ő megéri).Nagyon féltékenyek voltunk mind a ketten még az elején , de én már legalábbis nem vagyok , mert megbízok benne, aztán , hogy ő igatából mint érez (már bízik e bennem).
    áá most nincs kedvem írni , amúgy is csak azért tetszik , mert ha mindenigaz lehet magamról képet feltenni. Nagyon egoista vagyok ám.

  • AngelRelic:)

    újonc

    Jaj ki érti az életet?
    Ki mondta , hogy véletlenek nincsenek! De lehet , hogy tényleg nincsenek és csak a sors akar minket figyelmeztetni valamire, ?vagy csak játszik velünk? , netán roszat akar!Nincs is jó és rossz közt külömbség. De ennyire magasra nem menjük , csak emberi dologról van szó.
    Leírom mert annyira idges vagyok , hogy arra nincs szó , sőt többszóból álló kifejezés sem:) !
    Ma 2005.09.14 -én voltunk a szerelememel 1 hónaposok ami nállam rengeteg idő!De vele mégse az , lehet igaz , amit egy bölcs barátom mondott , hogy ''Még egy utólsó kurva is lehet szerelmes és hőséges egyszer az életben , és ő is megtalálhatja a párját , aki már nem csak strici!''Most ezt úgy , hogy én lennék a kurva és a drága szerelmem a strici:) !
    De most nem a vicc a lényeg hanem ez a kegyetlen anomália ami körülvesz és mélyretaszít!!
    Ugyanis ma , és itt jön be a sors meg a véletlenek játéka este kitudja , hogy kitudj mikor az én legjobb barátom a testvérem , a lelkitársam:) Pisti telefonjárpl történt egy vagyis ???több???!! hívás a legjobbanszeretett , legkedvesebb , eggyetlen , pótólhatatlan szerelmem telefonjára. Azt , hogy én miről beszéltem homály fedi előttem és aztis , hogyan történhett meg ez(talán sors , talán véletlen)(talán Faust , talán Mephisto) :) .Azért ködös , mert a testvérem , akivel ráadásul vértestvérek vagyunk ''kicsit beszívott'' és minttudott a részegség rakályos ha nem is iszol , ugyanúgy mint a tépés , összegezve nem téptem , de a kera füstje belémjutott és kissé megnövelte a vérem THC-jét--Ybekábultam kicsit!!!!(remélem tiszta
    Mert soha nem lehet tudni ki , mit szőr le miből .Úgy mint most is volt.
    a szerelmem szerint mi a mélyentisztel barátommal arról beszéltünk , HOGY:
    Én megfogom húzni Evelint , meg még ő , meg még a bátyámként tisztelt Sanyi , meg egy csicska.És ez elfog tartani Péntek szombat Vasárnap. Szóval háromnapig csolom őt.
    Erre én égy emlékszem, HOGY:
    Én nem csalom , meg Tuncyit , olyan ártatlan lány.Most csaljam meg?Dehogy csalom, végre találtam egy lányt aki komoly végre, meg olyan ártatlan lány , hogyan néznék a szemébe. De jólenne megdugni , de akkor se mert se te(pisti) se Evelin , se én nemmondjuk el neki(ez idézet ám), de akkor sem tudnék a szemébe nézni, hiába nemtudja meg senki, nem az a lényeg engem marna a lelki.!
    Szóval , nem.

    Na ez lett a vita aztán. Pedig szerintem eggyértelmű.

    De ez nemvolt elég!!! Meg is rágalmazott enegm!!!! HOGY:
    Nemvéletlen hívtuk fel, hanem direkt. Hogy az énkezeben volt a telefon. Hogy azért mer töbször is hívtuk.Hogy ő nem hülye ez biztos.

    Soha senkitől nemviseltem , hogy oknélkül rágalmazon , ezt útállom a világon a legjobban. De neki MÉG EZT IS ELNÉZTEM (majd a v. leírom mér.) !
    dE MOST KOMOLYAN ÁLLAT VAGYOK , hogy csakúgy felhívom azt a lányt akibe szermes vagyok és ráadásul még arról is beszélek , hogyan fogom megcsalni. ez 1 gerinctelenség 2 gyerekes 3 gyávaság 4 undorító 5 hulyeség 6 senki nemcsiál ilyen állatságot!!! De az én logikám szerint , akkor náll én ez az 5 vagyok.
    Hol a bizalom? azthiszi felhívom és pojénból megbántom , pedig ő a legfontoabb nekem a világon.
    De a végére is , csak rájött , hogy mégsem DIREKT volt és , hogy félreértette a barátommal fojtatott komolyan standolós monológomat --->amit ő hallot a telefonon:)
    Na azért viselem tőle , hogy megvádolt oknékül és nembízott bennem korlátok nélkül(mint én MÁR) MERT:
    annyira de annyira szerlmes vagyok belé és szeretem , hogy majd mindent megbocsátok neki. Mert egyszerűen úgy rátaláltam , hogy ő kell nekem mint még soha senkre. Nekem már nemlétezik más nő csak ő.

    Szóval mindenki vágja , amire egyértelmően mindenki kíváncsian vágyott.Márhogy mi a helyzet.
    de nincs ám semmi gáz , Majd tényleg rájön , hogy csak véletlen volt és , hogy féreértette .
    Én lenyugszom és elfelejtem , és elmúlik a fékezhetetlen dühöm , hogy megrágalmaztak.
    De ezt félretéve , szerlemsek vagyunk egymásba , minden szép , minden jó, jó eggyüt-- >jó vele, dúl a love, nem lesz vége soha (ha rajtam áll , de ő is ezt szeretné---ybizalom /már a kulcs szerintem/ ). Szóval nagyon király kapcsolat , mindeig ez kellet volna , a vitákat leszámítva , mert van egy kevés , de csak kevés tényleg.de annyira útálok veszekedni , amennyire szeretem , szóval borzasztóan .Összegezve :
    Ma veszekedtem barátnőmmel egy félreértésen , de csak félreért. volt. Majd rendeződik , mert szeretjük egymást.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    egyébként jól vagyok , kerülöm az iskolát , mert engem a betegség nem.
    Nagyon fáradt vagyok , és csak a szerelmem tart ébren (mert legállab már tudom , hogy van HISZ BENNE VAGYOK) .
    Az iskola nehéz , sok a családivita , minden megvan neszűkölködöm , szép az élet malyd mosolygok is.

    ááá Hogy már mindenki elaludt a végére ? nembaj

    szép álmokat
    SZERETLEK TÜNCY

    by Attila

  • AngelRelic:)

    újonc

    Most keltem fel!
    Rossz a kedvem!
    Első , legjobb gondolatom az volt , hogy elkéne utazni. Régen mikor még sportoltam , meg jótanuló voltam akkor , sokszor besokaltam és elutaztam a barátaimhoz , hogy lazuljak! Most is ezt kéne de nemnagyon tudok hova.

    Tegnap beszéltem pont 4 barátpmmal 1 Angliába 1 Hollandiába 1 Debrecenbe 1 ő se tudja hol , de jólérzi magát. A többi barátom koleszba van. Maradt kettő , ha elmegyek Szegedre , barátomhoz akkor tőle ott is lakhatok, csak oda azért nemnagyon akarok menni mert rossz a társaság , már nekem mostmár rossz(kiéltem mag:) ) .
    Ha elmegyek Mezőturra vagy hova??, a volt barátnőmhöz akkor meg veszekedés lesz a mostani a barátnőmmel.----> oda se mehetek.
    Akkor maradok pörgésből :)
    Most gondolkoztam mennyi dolgot elterveztem az elkövetkezendő nyárr:
    Nincs is annyi nap a nyárban:
    Ibisa ; Balaton; Duna ; ;Sióvok; Sziget; Hollandia; Sirok ; Eger; meg még pár hely de ze rengeteg:(.
    Ha megint az lesz mint multnyáron akkor , vesénrugom magam , elterveztem multkor is ennyit félretettem rá pénzt (nem is kevest) .Nembeált a családi standolós helyzet , persz odaadtam és nem is kérem vissza , nem is ez a gond hanem rossz volt a nyaram.

    Most olyan zavart a fejem , nemtudom mi kéne , mit akarok ha jól gondolkoztam kell min 3 hónap , hogy helyrehozzam az elmúlt 1-1,5 hónapban elbaszott életem. De úgy háromhónap , hogy nagyon akarom , de ahoz most szellemileg , fizikailag , le vagyok épülve . Szóval majd kider--->kitartás , akaraterő.

  • AngelRelic:)

    újonc

    Hát ki , érti, már megint a dolgokat akkora a zűrzavar , hogy megbolondulok!!!
    Most is rossz kedvem volt , és beszélgettem a szerememel és remélem nem de , lehet , hogy megbántottam .
    Az a baj , hogy sok itt a gon körülöttem, aminek nemkéne kisugároznia rá , de valahogy mégis.
    De most,ár megváltoztatom a dolgokat , megóvom őt a rosszabik felemtől , mert nem érdel mást csak szeretetet(de azt sokat). Csak attól félek , hogy túl sok jutott edig neki a roszból , már tőlem és kiábrándul belőlem.

    De én ezt a kapcsolatot , komolyan hosszú időre terveztem , sőt nem is akarom , hogy vége legyen. Nem is bírnám ha vég lenne.
    Olyan rossz , hogy nemtudok neki annyit adni mint amennyit szeretnék , mert most rossz az életem , pedig ha tudnék akkor mindent nekiadnék , mindig velelennék (majd lesz így is :) ).
    Nekem nincs semmi gondom ezzel a kapcsolattal , már nincs a párommal semmi bajom , nem is volt eddig se, csak ettől is félek , hogy neki van velem valmi biztos.
    Én már tudom , hogy nemcsalom meg , mert már megtehettem volna párszor egyszersem tettem. Rájöttem , hogy nemlenne értelme , mert nekem ő tökéletes , senkitől nemkapnék ennyit szóval nemkell más!
    Meg , ha akarnám se tudnám megtenni , nem lenne szívem. Olyan aranyos , olyan ártatlan , olyan szép , olyan tündér , olyan csodállatos elégnék előtte ha megtenném , ilyen csodállatos lányt megbántani a legnagyobb bőn a világon!
    Most gondolkozok , nincs is Nálla csodállatosabb lány a földön , nem is találnék jobbat sehol.
    De jó nekem van a világon a legjobb nőm!!
    Haha nekem van a legcsodállatosabb nőm az egész világon!!

    nem is adom oda senkinek , megtartom magamnak amíg engedi!!!
    De milyen rossz már mindenkinek , hogy ő az én barátnőm és nem az ővék !!
    Úgysetalál senki ilyet sehol , ő a legjobb és páratlan:):):):) !És az én barátnőm!!:):):)
    Na most elvagyok telve a büszkeségtől , hogy milyen barátnőm van , de nembaj mert van rá okom!
    De ha most elovassátok , azt hiszitek kamuzuk. de nem tényleg , gyémántot találtam , méghozzá a legszebbet és el se adom, túl szép ahoz!!

    Na most boldog vagyok , de csak addig amíg rágondolok , aztán jönnek a gondok!Ezért inkább egésznap rágondolok:):):):):):):)!!!!!

    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]

    [kép]

    :):):):)::):):):):):):):)::))::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

    [Szerkesztve]

  • AngelRelic:)

    újonc

    áá mi van velem , nemtudom.
    Tanulni se birok , enni se birok , feküdni se birok , semmit nembírok csinálni csak rágondolni!
    Jóérzés a szerelem nagyon , nagyon csak meggátol minden emeberi tevékenységben(de nembaj:) )
    Ki tudta , hogy ilyen a szerelem?
    Jaj én most nagyon szerelmes vagyok , jaj de nagyon !
    Találkozunk 10 percmúlva hiányzik! De annyira , hiányzik hogy nem lehet kifejezni.Mintha , mikor nics velem én nem lennék megammal , eggyek vagyunk nélküle nemvagyok önmagam!
    Jaj de szeretem !
    Ennyi jut csak ezsembe:TÜNCY

  • AngelRelic:)

    újonc

    Régen írtam , de nemis baj ehez ihlet kell!
    DE jó dolog történ velem , áhhhhh istem. Elmesélem , mert ez mindenkinek tudnia kell , de olyan jó.
    Na régen egy éve volt egy Csaj , akit nagyon akartam , én nagyon egós voltam akkor is , de akkor főleg. Ezt még nem is meséltem senkinek.
    Na megláttam a lányt Szentesen egy utcán és lenyűgözött , gondoltam , hogy az enyém lesz. Odamentem hozzá és KEREK 2 egész órát főztem , de nem kellettem neki:(:(:(. Nagyon összroppantam , ezért szopattam meg közel 50 Csaj , hogy KÁRPÓTOLJAM mag(ami nagyon bunkó dolog volt de már késő)!!!
    De most , JAJ Istem , megláttam itt CSongrádon . Mondom odamegy , beszélgetni!! Odamentem , de nekem már nemkellet(mert van más)!!!
    A csaj akkor is gyönyörő volt , de mostis az , aki ismer tudja , hogy bizonyos határ alatt szóba se állok ilyen téren nőkel , és ez a határ magasan van , de ő meghaladta ezt akkor ezerszer!!!
    Na beszéltem vele , de persz rájött , hogy megváltoztam , már KÜLSŐLEG , BELSŐLEG(sok nehézség árán. És Ő akart engem befőzni , vagyis ő mondta , hogy adjam meg a számom , , hogy eljön most hozzánk , hogy menjek el én , hogy gyerünk el valahova !!!
    De ha persze , hogy nemmentem vele , azért mert , most szenvedjem hogy kit szalasztott el akkor , és most nagyon szenvedjen , hogy mi lett belőlem. Háháháháháh! Dejó érzés , mocskos de jó!!:):)
    Meg mondjuk azért is küldtem , el mert nagyon szerlemes vagyok a barátnőmbe , aki már annyira , de annyira , de annyira hiányzik , hogy fájj(remélem én is neki)!!!
    Na ennyi szóval mindeki bánhatja , aki nemakart velem régen összejönni és most szeretne.(de ez nagyon egós , de én ezeket csak idézem ám esköszöm , nekem is mondják rólam )

  • AngelRelic:)

    újonc

    Húúú!
    Na ez eddig nemtúljó blog! De nembaj , hát nemvár el tőlem senki semmit!
    Nemértem ezeket a PH sokat , miaz , hogy alapelvek most nemfér el ha 2 blogom van, de jó az ilyen embereknek akiknek jobb dolguk nincs csak , hogy azzal törődjönek , hogy kinek hány blogja van! ugye Batman

    De nyugi , elvégre citromfüvesteát ittam , az nyugtat!
    Mielőtt sírna akárki , hogy Attila , hogyvan, leírom!
    Jólvagyok most legalább lazaság van! Nevagyok haragba senkivel , valami cigány megakar ölni , de arra én nemharagszok , szóval nyugi van!
    Na ma este lesz legalább egy jó bandám!
    Kb 20 perc múlva megyek Szentesre!

    De éppen 10 perce hasított belém a szomorú tény , hoy eggyüt megyek két ex. b.nőmmel és ezt elmeséltem a mostani b.nőmnek is! ----------->
    ------------------->nyíl márm ez ami a szöveg mögött van ez níl
    Biztos rosszul esik neki nagyon , hogy én most 2db ex barátnőmmel megyek pihizni!
    az ilyet vagy nemmondom el és az nem is fáj, de én nemtutkolózok , vagy nemmegyek , de annak nincs értelme , vagy elérem , hogy nelegyen benne roszérzés!!Elvégre az a lényeg , hogy boldoglegyen!
    Ma összevesztem volt barátnőmmel is, de megérdemelte mindegy!

    Tanulnom kéne , még sokat trigonometriát , most mindenki undorodhat tőle , mert ennél undorítóbb nincs!!
    De semmi gond , haverom visz át minket a 20 km re lévő kisvárosba, ami szép és jó!
    Csak a kocsi 340Le ős , haverom meg bevan kábúlva mindig(már vágjátok)!

    Hiányzik a sex!
    az utóbbi 2 évben ha utánnaszámolok , hogy az tegyükfel 1,5 év ami azt jelenti =547 nap ebből végig volt barátnőm , és végig mindennap szeretkeztem , töbször is:):):):) de ha min. számolunk akkor legyen csak 450 nap és napi 2 szeretkezés -------------------->nyíl
    900 alkalom , ha azt vesszük , hogy egy aktus , már több elmenéssel , de egyhoszban min.45 perc akkor az 40500perc és az 675 óra szóval az elmúlt 1,5 évem 1/4 e nemi aktusban telt:) (hogy ez milyen hülyén hangzik) Másfélévig dugtam (ez meg parasztság , de egy fokkal jobb)

    Na az elmult nemtudom , hány de kb.70 felett napomból egy másodpercet nem szeretkeztem :(:(:(:(!
    Pedig ha az átlagom nézzük akkor min, pedig 105 órát kellett volna!

    De a türelem rózsátterem!!! :) (jók ezek a vidám arcok)
    :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)):):):):):):):):):)):):)::):):):))::):):):):))::))::):):):):):):):):)):):)::):):

    Na megyek ittvan lassan mindenki aki számít!

    hy

    [Szerkesztve]

  • AngelRelic:)

    újonc

    Hello LELKES OLVASÓK!

    Növelni kell az olvasottsági számot , mert nagy devicittel jár a népszerűtlenség!

    Tudom szerettek , mert csak jófej vagyok veletek:)!

    Mindenkinek nagymosolj , mert szép az élet és minden gond csak JÓ vicc:)!
    !------------------------------------------------------------------------------------------------------------------!

    Ez jó vicc ugye, dehogy szép , ha nyakodon a sok súly!
    Eddig szerettem a boldog vidám embereket , mert én is az voltam , mostmár útálom , mert írgy vagyok rájuk!

    A jósjel türelemre int! azmondja hajoljak mint a nád , melyet a szél fújja!
    Igen persze tudok én alkalmaszkodni , mikor annyi erőm nincs , hogy fizikapuskát írjak!

    Szóval most szar az élet!

    De hamarosan megfog változni minden!Az egész életem! De sokat veszthetek!
    De mondja meg valaki:
    Ha rossz az élet , nincs erőd , elegd van , sok a gond!
    Lehetnél boldog , kiegyensújozott , egészséges, erős , pörgős! szóval: :) ilyen

    De a boldogsághoz rögös az út! Eggyetlen nagy dolgot kéne , megtenned (meg utánna sok kicsit, de az már menne)!
    De ezt a dolgot bánnád egész, mert marna a bűntudat!
    Mit tezsel?
    Erőlkötsz , hogy minden minél jobban , minél kevesebb fájdalommal jöjjön ki és ha mindent megteszel , hogy jó legyen és fájdalommentes , akkor nincs okod a bűntudatra!
    :)
    Na ebből , még kajak dolgok , jöhetnek ki!

    Ugye senki nemérti mit mondok! dehogy értitek !énse értem:(

    Bárcsak tudnám mittegyek!

    Úristen ha valaki most értené , hogy miről van szó és tudná , hogy mindemögött mi áll.Mekkor lenne a nevetség jaj!
    de majd mindenki megtud mindent idővel!

    Mekkor dolog, nemmerek disco ba menni , mert rösszulvagyok a sok fénytől , tegnap voltam haveromnál és pörögtünk aztán volt sok fény , vagyis nemis sok, de az a lényeg , hogy be lettek kapcsolva és 2 perc utánn olyab rsszullettem , hogy hánytam!
    Na ki tudja , hogy ez milyé van!
    De van egy orvos rokonom , majd felhívom és elmagyarázza , hogy gyógyulok meg!
    Ez azért cink csak , mer így nemmehetek bulizni , mert mert megdöglök!
    Ha minden igaz nemtelik bele 2 hónap és már csak így csinálom: :) ígyis - úgyis!

    Ja köszi, hogy olvastok!

    Ja van 10 msn partnerem és alig kapok mailt!

    Vegyetek fel msn re! írjatok mailt!

    Szomorú csokom lepelként simúl harmatos arcotokra , szemetekben könny csordul mikor megérzitek szívem sajgó fájdalmát!

    na én írtam épp most 5 sec alatt , JÓ?

    ÜDV!


    :(
    HANGULATJELENTÉS

    Elég egy szmájli is - Loretto

  • AngelRelic:)

    újonc

    Hy!
    Megint egy ostoba fáradt nap közepe van! Ittam egy bombát , de mégjobban bepunnyasztott!

    Rosszul vagyok az iskolától , egész nap bevagy zárva egy rohadt nagy épületbe , szünetbe álsz egy kis udvaron és cigizel , viseled a sok köcsög gyerek arcoskodását és ideges vagy!Majd ülsz egy kibaszott terembe és alig tudsz ébrenmaradni , de próbálsz figyelni mert ETTŐL FÖGG A JÖVŐD!
    Aztán itthonvagy nincs időd semmire , mert másnap megint iskola és tanulsz , de ebbe nemtudsz annyira elfáradni , meg ideges is vagy és nembírsz aludni!
    UNDORÍTÓ!
    a legértelmesebb dolog ma az volt , hogy beraktuk a tanár trabantját a bokor mögé!

    Semmi pörgés , semmi jókedv!
    Bulizni sem tudok menni , nincs erőm , és le van gyengűlve a szervezetem , ebből következően istentudja , hogy nembírom a fényeket a discoba:(:( !
    De aztmondják idővel elmúlik!! jó idővel!!!!
    :(:(:(:(:(:(:(:(:):(:(:(:(:(:(:(:(
    ez van , most szar az élet!

    Azon gondolkoztam , hogy a következő blogaimba nemírok már semmi negatívat , csak a velemtörtént jó dolgokat!!!!!!

Aktív témák