Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rawulf

    őstag

    válasz Attix82 #15512 üzenetére

    Még annó, mikor számtech boltban dolgoztam, biza volt egy emberke, akinek azt mondtam, hogy soha többet ne tegye be a lábát a boltba. HS2000-nél párszor összefutottam vele.
    Sőt. Itt a ph!-n is belefutottam olyan vevőbe, hogy szintén a "sose üzletelj vele" dobozba került. ;]
    Ugyanott volt (na akkor kijött belőlem a rasszista), mikor egy sötét alaknak nem tudtam elmagyarázni, hogy sima EDO ram nem lesz jó a 486-osáhaz, csak a 32bites.
    "Hozzak neki sima EDO ram árban 32 bitest..."
    A vége az lett, hogy sima EDO ramot minden áron rendelni akart.
    Aláírt egy papírt, hogy ha nem lesz jó a gépében kompatibilitás miatt, akkor nem hozza vissza.
    Na persze visszajött, hogy rosszak a ramok. Értetlenül nézte, mikor egy Socket7-es Acorp alaplapban pöccre, simán jók voltak.

    Volt már, aki nekem esett a hardverapróban, hogy csak az árakat akarom letörni a hirdetésemmel. Nem tetszett neki, hogy a Momo Racing Logitech kormányt fele annyiért árultam, mint ő és fotózzam le neki a terméket, mert nem hiszi el, hogy létezik nálam a termék.
    Szintén ugyanitt megvádoltak, hogy kamu volt a hirdetésem. Neki meg az nem tetszett, hogy azok közül, akik előtte jelentkeztek be a cuccért, volt egy komoly vásárló, aki beelőzte.
    Mivel mostanában nem egyszer úgy hirdettem, hogy csak szegedieknek, személyes átvétellel (egy rakás idióta így eleve kilőve). Az milyen már, hogy sértődve közli velem, hogy "fizetne, nehogy már ne lehessen postázni".
    Az igazi facepalm meg, aki egy hétig nézegette a hirdetésemet, hogy "ezt meg kéne venni" és mikor egy hét után a híredést érvénytelenítettem (mivel elkelt), akkor ki volt akadva, hogy milyen dolog az már, hogy ilyen gyorsan megszűnik egy hirdetés.

    Ha ezeken mind rágódnék, akkor betegebb lennék, mint amilyen beteg elme most vagyok. :)
    Hál'istennek, ha nem boltként üzemelsz, akkor megválogathatod az ügyfeleidet.

    "Please state the nature of the medical emergency."

Új hozzászólás Aktív témák