Új hozzászólás Aktív témák

  • lorcsi

    veterán

    válasz martonx #25318 üzenetére

    Szia!

    ez bazi nehéz kérdés -szerintem- én még nem találtam helyben olyan boltot amivel maximálisan elégedett lennék..:(
    csak pár példa az utóbbi időben:
    1.
    a Rókusi krt-n a tescó után a 47-es fele van egy bolt...bazi nagy THULE felitarral-táblával..
    gondoltam bemegyek megérdeklődöm hogy megane II-re milyen bicaj tartót tudnak..
    a faszi úgy nézett rám, mintha egy kiló fagyasztott homárt kértem volna :W mert ott náluk semmi iylen nincs..ő még csak nem is hallott arról, hogy bicajra tartó stb..segítőkészség 0..agyi kapacitás meg mínúsz végtelen..

    2.
    a szt. istván tér mögött egy bringa butik nevű cég..
    csak bementem érdeklőni és szétnézni, hogy vannak e értelmes alkatrészek..komolyabb cuccok stb..(xt, xtr, deore, sram stb..) miylen a felhozatal. főleg használt gépek vannak, de azok is olyan méregdrágán...:W
    egy összecsukható csepelre kérdeztem rá..120k..elől teleszkóp..meg egy agyváltó..még a vacak festést is extrának mondta :W és ennek az alap változatát meg 60k-nak..
    gondolom a többit is így árazta be..be nem tenném a lábam mégegyszer..

    3.
    mérey utca elején is van egy bolt..4 magasságában begurultam, hogy fontos lenne egy belső csere..akár exta pénzt is fzetek érte. a faszi azt hazudta hogy most hoztak be 40 bringát és még ki kell pakolnia..nem vállalja :W
    se autó se semmi nem volt a környéken amiről le lehetett volna pakolni..
    ide se kell többet menni

    4. prolog
    puch márkájú bicaj belső csere..a belsőt még csak ki tudta cserélni..de a féket már nem volt képes beállítani..itthon kellett nekem. persze a sürgős melóért a pénzt elkérte (teszt volt, ha ezt képesek lettek volna hibátlanul akkor a komolyabb gépem is mertem volna vinni)

    5.
    maniac
    ide a komolyabb gépemmel mentem e, hogy a középső agy valamiért kattog..szétszedték zsírozták,d e a probléma meg nem oldódott :F

    jobb ha a vaterán-jofogason vagy apródon nézegetsz valami régebbit, így lehet városra jól felszerelt (szárvégők, dinamó, csomi tartó) kifogni 10-15 körül

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák