Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    Nem tudom ki hogyan van vele, de hozzánk napközben beköltöznek a bolondok...
    Volt bent néhány zizitoppos, néhány homofób és néhány szimplán hül*e is.

    Tegnap kaptam egy levelet, ha jól emléxem az argep.hu-tól, hogy inaktív vagy mijabüdös státuszba tettek, mert nem vagyunk hajlandóak postai és/vagy futár útján elküldeni a megrendelt terméket...
    ad.1. nincs webshopunk, ad.2. azt mondanák már meg, hogy ki a fene kérte, hogy fentlegyünk az istenverte honlapjukon, ad.3. honnan szedik az árainkat és a termékeket, mert fél éve átáltam arra, hogy pdf-be töltöm fel az árlistát a saját honlapunkra, nekik meg tudomásom szerint a rendszerükhöz xls vagy txt kell. Még egy-két idióta bejön, hogy a neten az árösszehasonlítós oldalon látta, hogy nálunk van és ennyiért, akkor nem teszik zsebre amit tőlem kapnak.

    délelötti telefon (a jogi hézag miatt a nevek kitalációk, az esetleges egyezésért felelősséget nem vállalok):
    - xxxxxxxx miben segíthetek?
    - jóóóóóóó naaaaapóóóóóóót kíííííváááánóóók, yyyyyy lááászlóóóó vaaaagyóóók a ***** teeeeleeeekooooomtóóóóól éééés horkják béééláááát keeeereeesnéééémmm.
    (a sok magánhangzó azért van bent, mert annyira nyúúúúújtotta a szavakat, hogy a bemutatkozása alatt majdnem elaludtam)
    - kicsodát? horkják bélát?
    - iiiiigeeeen!
    - ilyen nevezetű egyén nem dolgozik nálunk.
    - eeeeseeeetleeeg hoooorjááák béééélaaa?
    - Horváth Béla?
    - ííííííííígeeeeen leeeeeheeeet, hoooorjááák bééééla.
    - Na őt most nem tudom adni, mert telefonál, negyed óra múlva kellene keresni.

    elbúúúúúúúcsúzott, majd amikor végre sikerült a kollégával összetalálkoznia a telefonba, akkor keresztbe le lett nyelve, mert mint kiderült, hogy nem is őt kellene keresnie, hanem a kolléganőt egy teljesen másik telefonszámon.
    Ezek után megint a bolt telefonszámán hívott minket, köszönés utány benyögte a kolléganő első nevét, de azt is tagolva, majd kis szünet után hozzátette: kérném!
    Nem járt sikerrel, mert nem volt bent a kollegina. Azóta nem telefonált.
    Megállapítottuk, hogy valsz. egy cseppett ért.fogy., és csak betanították a munkára....

    épkézláb ügyfeles sztoriból most csak egyet, mert hosszú lesz a post:
    faszikámék 1-2 hete kértek árajánlatot multimédiás pc-re. Ez részükről abból állt, hogy egy core2quad proci, mellé 2 giga ram, egy dvd író, egy 320gb-os hdd, egy ratyi ház, és egy viszonylag épkézláb táp.
    Tegnap visszajöttek, hogy akkor megrendelnék, de a konfigurációs papír, amit a kolléga állított ki nekik, az otthon maradt. :W azciki, ugyanis nem mentjük a kiajánlott konfigokat.
    Hát nem elmondta a kisfia fejből...de már az elején pofánröhögtem őket.
    - videókártya legyen 8800GT
    :D :DDD :D :DDD
    - nincs! és nem is lesz!
    - akkor azt majd megvesszük máshol...
    (arra kíííííváncsi leszek)

    Végül eljutottunk addig, hogy megrendeltek egy gépet egy izmos procival, de semmi extrával. De az alábbi kérdés kb. 5ször elhangzott:
    - és akkor ugye ez egy jó multimédiás PC lesz?
    mittudom én!

    én még mindig ott tartok, hogy számomra a multimédiás PC ott kezdődik, hogy izmos proc, rengeteg ram, mégtöbb háttértár, hw-s tv tuner kártya, analóg és digitális bemenettel is rendelkező digitalizáló kari, drága és jó minőségű hangkari és videjókari egy nagyon izmos táp, és egy príma alaplap....

    Uram! Ha olvasol minket, kérlek holnap kevesebb zizi véglényt küldjél be az üzletbe...! Köszönöm!

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák