Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsekó

    addikt

    válasz dkess #65753 üzenetére

    Csináltam mindkettőt. Most beírtam a tecímed-essel, de ugyanaz. Egyébként ha https-el írom be, akkor a részleteknél már a tecímed-es változatot írja ki, szóval elvileg a végeredmény mindkettőnél ugyanaz, mert a webDAV megosztás létrejöttekor az eredmény ugyanaz. Lehet, hogy az én windows-om ilyen, majd meglátjuk, hogy rokonoké milyen lesz.

    Megcsináltam a tükrözést a synology server client-el. Ami tetszik benne, hogy rögtön menti a változást, naprakész így. Viszont ami nem tetszik, hogy csak a homes/saját mappa/drive alá lehet csak pakolni a cuccokat. Pár nagyon fontos mappát azért beállítottam, így 2x lesz meg a NAS-on, egy teljesen naprakész és egy olyan, amit én mentegetek kézzel. Aztán Freefilesync-el végülis beállítottam ezeket a kézi mentéses mappákat is napi mentésre, hogy ne kézzel kelljen másolgatni. Freefilesync-el bárhova lehet menteni, de nem tud ütemezni és nem naprakész. Windows feladatütemezőben lehet beállítani, hogy mikor fusson le a tükrözés/frissítés. Napi 1-re vettem, a Drive mellett ez elég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák