Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lkepes

    újonc

    válasz A.K. #64922 üzenetére

    Szia! Megnéztem, és igaz hogy most éppen zajlik egy biztonsági mentés is párhuzamosan de azért csatlakoztattam OpenVPN-el az egyik Androidos telefont, a RAM használat maradt 45%, processzor kb. 5%, a LAN letöltési sebesség 2,5-3.2MB/sec, a feltöltés 34-67KB/sec.
    A telefonon elindítottam egy alkalmazás letöltést és az OpenVPN app-ban látható sebességadatok szerint, 114KB/sec letöltési sebességet sikerült elérnie maximálisan.. :)
    A letöltés elindításával a NAS fenti erőforrás igényei lényegében nem változnak. A LAN feltöltési sebessége max. 70KB/sec.

    Mire megírtam a fentieket érdekes dolog történt. Semmihez sem nyúltam, csak próbából újra elindítottam 2 alkalmazás telepítését a készüléken. Csodálatos módon az OpenVPN szerint 2.4MB/sec sebességgel teljesen elfogadható sebességgel letöltötte. Ezzel párhuzamosan a NAS erőforrásfigyelőben a letötlési sebesség elérte a 6,4MB/sec-et, a feltöltés pedig 3,4 MB/sec-et. A telefon normál Vodás mobilneten van csatlakozva, nem a háztartás Wi-Fi-jére.

Új hozzászólás Aktív témák