Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz #56573440 #30572 üzenetére

    Köszi, este megnézem akkor megint. A routerhez innen nem férek hozzá, hogy állítgassam a port továbbítást.

    Felébredéshez: elvileg nem volt olyan, aminek futnia kellett volna tegnap éjjel se a DSM-ben, se a víruskergetőben. Naplóban sincs semmi bejegyzés, hogy miért ébredt fel és a tiltólistában sincs semmi, hogy valaki próbált volna hozzáférni. Úgy látom, kikapcsolni nem is lehet a hibernálást, legfeljebb megadok neki egy hosszabb inaktivitási időt.

    gyugyo79: tényleg van Naplóközpont. Pont ott nem néztem, mindent a Vezérlőpultban keresek...átállítottam a portokat a DSM-eléréshez, de nem tudom, hogy melyiket kell a routerben megadnom a továbbításhoz. Lehet, majd beírom mindkettőt.

    Megint más: A Quickconnect-et érdemes használni? Mennyire biztonságos? Per pillanat nekem nagyon jó, hogy van, mert amíg a port forward nem működik, addig legalább elérem kívülről a DSM-et.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák