Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz dethroner #46413 üzenetére

    Nézd meg h a helymeghatározás mennyire pontos, a legpontosabbra kell állítani, másfelől ne bánkódj, nekem is bealszik aztán pár perc múlva már azt nyomja hogy "újratervezés"... Wazze az utóbbi időben egyre gagyibb, főleg mióta kivették a hangok közül Csilla-t.
    Nekem az utóbbi néhány hónapban már ilyen volt, useless...

    AA-ról:
    Az AndroidAuto/CarPlay csak tükrözi a telefonról azokat az appokat amikkel kompatibilis egy olyan eszközre ami képes rá, ennyit csinál, max hozzáad néhány hasznos funkciót mint a hangvezérlés ami nem működik nálam.
    De a Deezer ingyen van, csak néha nyomja a reklámot... viszont ha telefonról indítok deezer-t akkor nem játsza le a zenéket, csak 20 másodpercet belőle...

    A GoogleMaps működik, csak az online útinfók nem up-to-date-ek rajta, a bluetooth meg a kihangosító miatt kell, ugyanis az csak azon keresztül működik.

    Ha van GPS a telódban (mármint rendes, nem mobilnet alapú) akkor tedd olyan helyre h műholdat is lásson különben nem fog navigálni a középkonzol rekeszéből. ;)

    Az elképzelés nagyon jó, a tervezés is tűrhető, a megvalósítás közepes a hozzá használt appok meg egy talicska aprómajmot nem érnek... még jó h ingyen van...

    De akkor gyorsítsunk a hibakeresésen, húzd le a francba a telót a kocsiról, indítsd el a wazze-t és nézd meg h úgy navigál e ha nincsen rádugva a kocsira, ha igen akkor egyértelmű a megoldás. ;) (én úgy szoktam h az asszony kezébe nyomom a jobb1ben vmi rövidebb tesco járat során, mert oda még eltalálok GPS nélkül is ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

  • _ak_

    addikt

    válasz dethroner #46413 üzenetére

    Bár nem úgy látom, de nincs bekapcsolva valami energiatakarékos mód? Nekem pl csak akkor navigált, amikor aktív volt a teló kijelzője, amíg rá nem jöttem, hogy be volt kapcsolva egy közepes takarékosság.

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák