Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Richard! #95482 üzenetére

    Utána mutatta, hogy küldjön-e kódot a ****@**.ru címre, vagy pedig egy másik mail címre.

    létezik ilyen?! és ennyire egyszerűen megoldódott, ez nekem új, btw.:

    azt ugye tudod hogy mocskos nagy szerencséd volt!! ritka hogy ennyire balfaszok az akkunt tolvajok... nem csinált egy steam guardos mobil hitelesítőt az akkuntodra, ha csinált volna azzal nem tudtál volna belépni

    én még tavaly év elején jártam így csak originnel, ott is egy orosz volt a tolvaj! szépen kitörölte a barátlistámat, átírta az email címét, meg addolt 2 havert... ill egy battlefield 4 ingyenes dlct is hozzáadott... EA magyarországi ügyfélszolgálat segítségével tudtam visszakapni, úgy hogy bizonyítottam egy dobozos játék cd kulcsának a fotójával ill. bemondtam magát a cd kulcsot telefonba, és máris enyém volt újra az akkunt.. de átérzem min mehettél keresztül most... amúgy akinek vannak ilyen akkuntjai, annak tényleg piszkosul tanácsos a kétlépcsős azonosítást bekapcsolni, mert igen hamar rácseszhet :K

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák