Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    Sziasztok, lenne 1-2 kérdésem. Tegnap vásároltam 3db TombRaider-t (Legend, Anniversary, Underworld).
    1. Ugye a javításokért (patch) nem kell külön szaladgálnom, a steam automatikusan telepíti? Már csak azért, mert nálam nem. Pl. Underworld verzióm 1.0 és kapásból találtam ősrégi 1.1 javítást hozzá, amit persze nem enged telepíteni.
    2. Underworld-ről mindenütt azt olvastam hogy magyar nyelv is választható (nincs is itt magyarítása). Közbe meg dehogy, a vásároltban nincs magyar nyelv. Gondolom így jártam, a vásárlást nem tudom visszacsinálni, hogy visszakapjam azt a kb.6 Eurót, :P igaz? Bár nem azt kaptam amit vártam, miért ne gondolhatnám meg magam, 1 percet sem játszottam.
    3. Sajnos magyarítottam a Legend és Anniversary játékokat. Persze a magyarítás nem jó hozzájuk, viszont kinyírtam a telepített játékokat, magyarítás visszavonása után játék indításnál fekete képernyő, ctr-ald-del segít csak. Hogyan tudom újra telepíteni, illetve lásd 2.kérdést, mert 1 percet nem játszottam.

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák