Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Źşë' #76039 üzenetére

    Hát azért 14-15 évesen a középsuliban már illik nem kicsit használni a gépet. Sőt szakiskolákban még a tanuláshoz gyakorlatokhoz is kell az alaposabb felhasználói ismeret.
    Pl programozni tanulsz, meg aztán az informatikai/elektronikai sulik... plc, eszterga stb stb. :)

    Nem szabad ilyen konzervatívan gondolkozni.
    Ha meg a suliba van, otthonra is szinte kötelező, gyakorolni vagy házihoz... ott meg elkerülhetetlen a "szabadidős" felhasználás... akárcsak egy mai okostelefonnál.

    Tény hogy amíg általános iskolába jár a gyerek sok múlik a szülöi figyelmen, na de ez igaz minden téren... (szex, alkohol, cigi, stb) nem csak számítógép vagy konzol és játékok, vagy TV műsor és annak befolyása. :)

    Én szabadon néztem tévét és játszottam amióta az eszemet tudom (pedig commodore +4-el kezdtem az általános suliban a 90 évek elején az ipart), mégis felnőttem valahogy és értelmesnek tartom magam, nem lettem idióta baltás gyilkos nőverő agresszív állat pl. ;]
    Nem ezen múlt... sőt sokmindenben segített. :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák