Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz eami #66611 üzenetére

    Hát én hirtelen behúztam, mert anno megjártam a Bioshock Infinite Season Pass leárazásával ugyanis télen - vagy mikor volt - azt pont átaludtam. Minden cég üzletpolitikája más és más, attól is függ mennyire fogy jól egy játék, mennyire nívós név stb... de általánosságban elmondható, hogy Steamen az alapjátékokat sűrűn akciózzák, a Season Pass féle előfizetéses rendszereket meg nem. Ez érthető is. Aztán nem is Steamen vettem meg a Bioshock DLC dömpingjéhez szükséges kulcsot, hanem egy MAC-es játékokat forgalmazó hivatalos oldalon, de Steames kulcsot adott. Szóval hónapokig kellett rávárnom, mert a Steamen 19.99 € volt, mint a Batmané.

    Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy gyorsan ennek is utána néztem, és találtam valamelyik DLC-jéről egy 30 perces Gameplayt is, de végül úgy voltam vele, hogy na bumm 5€ cirka 1500 Ft, meg kártyás is, plusz kártyát is kapok, maximum ha melléfogok, akkor sem fizetek rá nagyon. Néztem a pontszámokat is, GameTrailers videókat, engem meggyőzőtt. A helyedben én megvenném.

    Igazából én begyűjtöm ezeket a játékokat akcióban, töredékáron, aztán majd egyszer végigjátszom. A RAGE-el is nemrégen végeztem csak :D

    (#66612) Varoz: Az a szenes játék is remek volt nekem, addig nem volt egy F.E.A.R játékom sem, akkor meg megnyertem az összeset :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák