Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz BomiBoogie #61904 üzenetére

    De amikor megjelennek, akkor egyrészt a főlapon is helyet kapnak (ez a nagy erőssége a Steamnek, nem csak az AAA címeket engedik oda, hanem az indie fejlesztőket is), másrészt mindenféle megjelenési listában is szerepelnek már, a kereső is kidobja őket, már lehet címkézgetni is, no meg ott van még a barát aktivitás/közösségi funkciók is amiken keresztül rá lehet találni egy-egy játékra stb stb. szóval szerintem nem tűnnek el.

    A mobilos áruházakban simán eltűnhet egy játék, itt szerintem mindenki megkapja a figyelmet:)

    Az már más kérdés, hogy engem sem érdekel a bekerülő játékok 90%-a, de szerintem "minőségi szempontok" alapján ezt úgy sem lehet központilag szerkeszteni, mert ez ízlés kérdése is, kinek mi a minőségi szórakozás ugye:) Nekem pl. nagyon bejött a papers please, sokan meg az életben nem szavazták volna be, szóval rád borítanak mindent, aztán szelektálj, de szerintem nem vészes a helyzet:)
    (ha jól látom a mostani adaggal a manga/J style játékok kedvelőinek kedveztek a leginkább, engem pl. ezek többnyire hidegen hagynak, de nagy rajongótábora van az ilyen gameknek is)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák