Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz Mate #59088 üzenetére

    Nem nyert!. A hógömbök 20:00-kor fognak eltűnni. Addig marad a mostani állapot. Sőt, szerintem 18:00 után kifejezetten csak romlani fog a helyzet!

    #59085 Mardel
    Nézd, a Steam egy üzleti vállalkozás. Az az érdekük, hogy minél rövidebb idő alatt minél több pénzt keressenek. Ha korlátozzák a botokat, akkor gyakorlatilag saját magunk mondanak le a haszon egy jelentős részéről, a nagy semmiért.

    Már írtam, hogy ebben a hónapban minimum 400 €-t fizettem be jutalékként a Marketen. Te meg mondjuk most el akarsz adni (legyünk nagyvonalúak) 20 db hógömböt, amiből kapnak 0,4 €-t. Most te komolyan azt várod el tőlük, hogy engem ne szolgáljanak ki?! :)

    Egyébként (elsősorban) nem a botok a felelősek a mostani helyzetért. Normál terhelés mellett a Steam Market vidáman ki tudja szolgálni pket (is). A gondot most a rengeteg alkalmi Marketező okozza, akiknek kellenek a hiányzó hógömbök vagy éppen a nekik feleslegeseket próbálják meg eladni.

    #59087 maross
    Ennyit erről! :C

    #59083 mate3553
    Ne 100 tételre gondolj! Havonta legyen mondjuk 10000 tétel 1 cent/db nyereséggel. Ja, hogy ez már 100 €, ami már "komoly" pénz?! És 100 €/hó még bőven a noob kategória Marketen! :)

    #59082 Vertigo18
    A "kisember" eldönti, hogy tényleg 30-40 percet kattintgat 1 db olcsó hógömbért vagy 2 centtel drágábban megveszi secc perc alatt. A "maradék" időben meg azt csinál, amihez kedve van! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák