Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz Prof #58923 üzenetére

    Én korábban 5-6 centes árat jósoltam a hógömböknek az utolsó napra. Eddig ez nagyon nem jött be! Igaz, holnap 20:00-ig még rengeteg idő van, bármi történhet!

    Nyáron egészen az utolsó 2 óráig folyamatosan esett a kátyák ára. Aztán meg hirtelen mindenki észbe kapott, és badgetet akart, ezért elkezdetek vásárolni. Ez egy picit (1-2 cent) felvitte az árakat. Viszont ott előre lehetett tudni, hogy a kártyák megmaradnak az akció után is. Most meg mindenféleképpen el fognak tűnni, ennek szerintem árletörő hatása kell, hogy legyen. A nagy kérdés, hogy melyik oldal lesz az erősebb. Akik csak simán még pár centet akarnak keresni, ezért tömegesen öntik rá a piacra a hógömböket. Vagy akik craftolni akarnak, ezért megveszik a hiányzó darabokat.

    #58922 maross
    Főoldalra január 3. van kiírva és a gömbök is ekkor járnak le. Tehát nagyon gyanús, hogy mindenképpen akarnak még valami nagy durranást! Ez szerintem egy olyan nap lesz, amikor a legnépszerűbb akciókat hozzák vissza 1 napra.

    Csütörtökön 19:00-kor meg vége lesz a Holiday Salenek és kiteszik a Weekend Dealt, ahogy szokták máskor is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák