Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz #65675776 #525 üzenetére

    Most mondhatnám azt, hogy azért használom a Paypalt, mert biztonságosabb, mintha csak szimplán beírnám a kártyám adatait, de igazából gőzöm sincs, hogy a Paypal mégis mennyivel biztonságosabb, mintha nem használnám. Feltehetőleg biztonságosabb, már csak ezért is megéri használni, de őszintén szólva számomra sokkal kényelmesebb is a használata, elég megadni az azonosítód és jelszavad, aztán megy is az átutalás, nem kell mindig beírni az összes adatomat. A bankkártyát csak egyszer kell regisztrálni a Paypal-ra, utána elég tudnod mennyi pénz van a bankos számládon és szimplán a felhasználó neveddel és jelszavaddal mehet a pénzmozgás, magába a Paypal kliensbe nem is kell soha belépned, ha nem akarsz.

    Hamár itt tartunk, van még egy hatalmas előnye a Paypalnak. Ausztráliában van egy ismerősöm, akit annó megkértem, hogy hozzon nekem egy pár dolgot, amikor hazajön. Paypalon keresztül küldtem neki pénzt az ő Paypal fiókjára. Egy pár kattintás után perceken belül megjött neki a pénz Ausztráliába innen, Békés megyéből. :DDD Itt nálunk meg napokba telhet, mire egyik bankból a másikba átmegy a pénzed. :)

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák