Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz DeFranco #28880 üzenetére

    Tf-höz béna voltál? Impossibru. Maximum nem találtad meg a kasztodat. Tf-hez mindenki ért (max nem szereti). Mindenkinek van kasztja, amit ha megszokik jó lesz (Nálam ez medic volt, meg valamennyire demo).

    Csak a sok felesleges update-tel meg f2p-vel tönkretették. Emlékszem rá, milyen jó közösség volt az elején. Oké, én voltam az egyik legfiatalabb, de mentségemre legyen, sose használtam a mikrofont visításra.

    ollie: szerintem elvesztette az élét. :(
    Annyi új fegyver meg rosseb-eszi kütyü és minden izé van, hogy komolytalan számomra. Úgy néz ki az ember, mint egy karácsonyfa.
    Régen egy poénos játék volt, de alapvetően felnőtteknek. Most kezd nagyon gyerekes lenni.

    SZERK
    Danielsss: pró? Szerintem egyáltalán nem, sőt. Régen ismertem embereket, akik 1-2 kasztban NAGYON jók voltak, és öröm volt velük együtt játszani. Volt bennük hajlandóság és szakértelem a TEAM Fortress-hez. Most meg? Rányomom az übert a front sarkán, és elfut...

    [ Szerkesztve ]

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák